Přehrát video

Prodej

Stavební pozemek se stavebním povolením pro tři vily, 4819 m2, Praha 6 – Lysolaje

4 819 m2 Horoměřická, Praha 6 na vyžádání

O nemovitosti

Nabízíme k prodeji stavební pozemek o celkové rozloze 4819 m2 pro výstavbu tří individuálně volně stojících domů včetně platného územního rozhodnutí, stavebního povolení a též napojení na dopravní a technickou infrastrukturu.

Pozemek s panoramatickým výhledem se nachází nad Šáreckým údolím, v blízkosti přírodního parku Šárka. Je pravidelný, rovinatý a je zasazen do přírodní lokality, na hranici Středočeského kraje a hlavního města Prahy. Aktuálně na pozemku stojí starší budova k demolici. Velkou výhodou tohoto pozemku je příležitost jeho celkové zastavitelnosti a zároveň nezastavitelnost okolních ploch daného území. Je zde možné postavit nejen rodinné domy, ale též bytový dům, sklady či realizovat projekt průmyslové výroby.

Současný architektonický projekt Nad Šáreckým údolím sestává ze tří individualizovaných volně stojících domů, zasazených do soukromého land-art parku. Tři jednotlivé pozemky pro tři domy mají rozlohu cca 1.400 m2, zastavěná plocha jednotlivých domů je 225 m2. Aktuálně povolená podlahová plocha je celkem 1.071 m2. Jde o domy s minimální spotřebou energie a hi-endovými technickými řešeními. Je zde navrženo open-space bydlení v 1. patře (tzv. piano nobile), velké střešní terasy s vodní plochou a suterénním bazénem nebo vířivkou, bezbariérové propojení všech pater výtahovou plošinou či unikátně řešené nadstandardní garáže pro luxusní vozy. Pro každý dům jsou vyprojektována čtyři stání a dostatek návštěvnických stání v parteru.

Parková zahrada je navržena světovým Ateliérem Krejčiříkovi s plánovanou výsadbou vzrostlých padesátiletých stromů z nejlepších evropských zahradnictví.

Komplexní zabezpečení pozemku i jednotlivých domů je samozřejmostí.

Parametry nemovitosti

Číslo zakázky

N5895

Cena

na vyžádání

Adresa

Horoměřická, Praha 6

Druh

Pozemky

Kategorie

Bydlení

Plocha pozemku

4 819 m2

Všechny parametry