Prodej

Prodej pozemku 2438 m2, se stavebním povolením pro vilu až 6+1 o ploše 430 m2, Praha 8 – Bohnice

2 438 m2 U Drahaně, Praha 8 na vyžádání

O nemovitosti

Nabízíme k prodeji stavební pozemek p.č. 737/7 se stavebním povolením na vilu ve stylu francouzského venkova s názvem TOUHA v klidné přírodní lokalitě poblíž parku Drahaň v části Prahy 8 - Bohnice.

Vlastní pozemek o velikosti 2438 m2, včetně inženýrských sítí, je součástí architektonického projektu Zahrada snů, do kterého spadá pět pozemků s jednotlivými unikátními domy v provensálském stylu. Pozemek je mírně zvlněný a historicky byl využíván jako ovocný sad. V rámci zahradního projektu, který je též součástí ceny, byl pozemek již z části doplněn dalšími rostlinami a stromy. Nachází se zde malý jabloňový sad, dále jsou na pozemku zasazené keře a cibuloviny. Na samotné budoucí kamenné fasádě domu jsou naplánované pnoucí růže a další jemné růžové květiny. Součástí zahrady je koupací bio jezírko o velikosti 70 m2. Zahrada je tak připravena nabídnout snová zákoutí a neopakovatelné přírodní scenérie.

Navržená, energeticky úsporná vila je součástí rezidenčního souboru, který tvoří společnou náves. Vila TOUHA je umístěna nejdále od příjezdové komunikace a je natočena svým štítem do návsi. Zasazení do terénu umožní budoucímu majiteli bezbariérový vstup do objektu. Půdorys je navržen jako obdélný, doplněný dvěma prosklenými výklenky – rizality a charakteristickou sedlovou střechou se třemi vikýři. Vila disponuje třemi podlažími - podzemním, přízemím a obytným podkrovím. Projekt vily má zastavěnou plochu 242,8 m2 a užitnou plochu 430 m2. Dispozice je variabilní, a to 2-6+1.

Projekt vily TOUHA navazuje na harmonii přírody. Budoucímu majiteli poskytne nejen pohodlí, ale i nadčasovou architekturu a unikátní technologie. Vzdušné prostory, prostupy světla, otevřené pohledy na trámy dřevěné konstrukce domu, dominantní krb a prosklené okenní plochy otevírají výhledy do kvetoucí zahrady a vytváří tak svobodnou a uvolněnou atmosféru. Celý projekt dbá na klidnou a diskrétní polohu každé z vil.

V projektu jsou navržena čtyři parkovací stání (dvě podzemní a dvě nadzemní). Součástí ceny je i 1/5 podíl na pozemku, který tvoří náves a příjezdovou cestu k nemovitosti.

Pozemek se nachází jen 5 minut autem od metra. Lokalita nabízí veškerou občanskou vybavenost.

Parametry nemovitosti

Číslo zakázky

N5977

Cena

na vyžádání

Adresa

U Drahaně, Praha 8

Druh

Pozemky

Kategorie

Bydlení

Plocha pozemku

2 438 m2

Všechny parametry

Detail projektu

Zakázka Výměra Elektřina Voda Plyn Kan. Cena / m2 Cena
N5977 2 438 m2 400V Dálkový vodovod Ne ČOV pro celý objekt na vyžádání na vyžádání Detail
N5978 799 m2 400V Dálkový vodovod Ne ČOV pro celý objekt na vyžádání na vyžádání Detail
N5979 2 347 m2 400V Dálkový vodovod Ne ČOV pro celý objekt na vyžádání na vyžádání Detail
N5980 2 610 m2 400V Dálkový vodovod Ne ČOV pro celý objekt na vyžádání na vyžádání Detail
N5981 5 472 m2 400V Dálkový vodovod Ne ČOV pro celý objekt na vyžádání na vyžádání Detail

Zatáhněte pro více položek