Prodej

Prodej pozemku 2347 m2, se stavebním povolením pro vilu až 6+kk o ploše 490 m2, Praha 8 – Bohnice

2 347 m2 U Drahaně, Praha 8 na vyžádání

O nemovitosti

Nabízíme k prodeji stavební pozemek p.č. 737/6 se stavebním povolením na vilu ve stylu francouzského venkova s názvem NOBLESA v klidné přírodní lokalitě poblíž parku Drahaň v části Prahy 8 - Bohnice.

Vlastní pozemek o velikosti 2347 m2 včetně inženýrských sítí je součástí architektonického projektu Zahrada snů, do kterého spadá pět pozemků s jednotlivými unikátními domy v provensálském stylu. Pozemek je mírně zvlněný a historicky byl využíván jako ovocný sad. Nachází se zde několik ovocných stromů a velký květinový záhon, který je již připraven v rámci zahradního projektu a je součástí prodejní ceny. U vily je naplánovaný podélný bazén o velikosti 230 m2. Zahrada je tak připravena nabídnout snová zákoutí a neopakovatelné přírodní scenérie.

Navržená, energeticky úsporná vila je součástí rezidenčního souboru, který tvoří společnou náves. Vila NOBLESA je umístěna přímo proti příjezdové komunikaci a k návsi se obrací svým štítem, má charakteristickou sedlovou střechou, s obloukovými vikýři ve tvaru Napoleonova klobouku. Dům má obdélný půdorys doplněný dvěma prosklenými výklenky – rizality, přičemž jeden je pouze přízemní, zasazen do plochy bazénu, přiléhajícímu k severní fasádě objektu a druhý na jižní fasádě sahá až do patra. Dům disponuje třemi podlažími - podzemním, přízemím a obytným podkrovím. Projekt vily má zastavěnou plochu 236 m2 a užitnou plochu 490 m2. Dispozice je variabilní, a to 2-6+kk.

Projekt vily NOBLESA navazuje na harmonii přírody. Budoucímu majiteli poskytne nejen pohodlí, ale i nadčasovou architekturu a unikátní technologie. Vzdušné prostory, prostupy světla, otevřené pohledy na trámy dřevěné konstrukce domu, dominantní krb a prosklené okenní plochy otevírají výhledy do kvetoucí zahrady a vytváří tak svobodnou a uvolněnou atmosféru. Celý projekt dbá na klidnou a diskrétní polohu každé z vil. Na pozemku je připravená vrtaná studna.

V projektu jsou navržena čtyři parkovací stání (dvě podzemní a dvě nadzemní). Součástí ceny je i 1/5 podíl na pozemku, který tvoří náves a příjezdovou cestu k nemovitosti.

Pozemek se nachází jen 5 minut autem od metra. Lokalita nabízí veškerou občanskou vybavenost.

Parametry nemovitosti

Číslo zakázky

N5979

Cena

na vyžádání

Adresa

U Drahaně, Praha 8

Druh

Pozemky

Kategorie

Bydlení

Plocha pozemku

2 347 m2

Všechny parametry

Detail projektu

Zakázka Výměra Elektřina Voda Plyn Kan. Cena / m2 Cena
N5977 2 438 m2 400V Dálkový vodovod Ne ČOV pro celý objekt na vyžádání na vyžádání Detail
N5978 799 m2 400V Dálkový vodovod Ne ČOV pro celý objekt na vyžádání na vyžádání Detail
N5979 2 347 m2 400V Dálkový vodovod Ne ČOV pro celý objekt na vyžádání na vyžádání Detail
N5980 2 610 m2 400V Dálkový vodovod Ne ČOV pro celý objekt na vyžádání na vyžádání Detail
N5981 5 472 m2 400V Dálkový vodovod Ne ČOV pro celý objekt na vyžádání na vyžádání Detail

Zatáhněte pro více položek