Prodej

Prodej pozemku 5472 m2, se stavebním povolením pro vilu až 4+kk o ploše 530 m2 a hospodářským stavením, Praha 8 – Bohnice

5 472 m2 U Drahaně, Praha 8 na vyžádání

O nemovitosti

Nabízíme k prodeji stavební pozemek p.č. 737/3 se stavebním povolením na vilu ve stylu francouzského venkova s názvem ČISTOTA v klidné přírodní lokalitě poblíž parku Drahaň v části Prahy 8 - Bohnice.

Vlastní pozemek o velikosti 5472 m2 včetně inženýrských sítí je součástí architektonického projektu Zahrada snů, do kterého spadá pět pozemků s jednotlivými unikátními domy v provensálském stylu, přičemž tento je největší. Pozemek je rohový, mírně svažitý a zvlněný. Nachází se zde spousta vzrostlých jehličnatých stromů, dvě lípy a ovocné stromy. Dle zahradního projektu, který je též součástí prodejní ceny, jsou do zahrady naplánovány javory, třešně, muchovníky, vrba, břízy či hrušně. Pozemek svojí velkorysou rozlohou umožňuje výstavbu hospodářského zázemí o zastavěné ploše 30 m2 a užitné ploše 45 m2 pro chov drobného zvířectva či ustájení koní včetně menšího výběhu. U vily je naplánované koupací jezírko o velikosti 230 m2.

Navržená, energeticky úsporná vila ČISTOTA je součástí rezidenčního souboru a uzavírá společně utvořenou náves od vjezdu z pravé strany. K návsi je orientována podélně, vstup je umístěn na jižní fasádě přes prosklený rizalit. Dům má obdélný půdorys, na jižní straně prosklený dvoupodlažním výklenkem – rizalitem. Sedlovou střechu doplňují obloukové vikýře. Dům disponuje třemi podlažími, a to podzemním, přízemím a obytným podkrovím. Projekt vily má zastavěnou plochu 223 m2 a užitnou plochu 530 m2. Dispozice je variabilní, a to 2-4+kk.

Projekt vily ČISTOTA navazuje na harmonii přírody. Budoucímu majiteli poskytne nejen pohodlí, ale i nadčasovou architekturu a unikátní technologie. Vzdušné prostory, prostupy světla, otevřené pohledy na trámy dřevěné konstrukce domu a prosklené okenní plochy otevírají výhledy do veliké zahrady a vytváří tak svobodnou a uvolněnou atmosféru. Celý projekt dbá na klidnou a diskrétní polohu každé z vil. Na pozemku jsou připravené dvě vrtané studny.

V projektu jsou navržena čtyři parkovací stání (tři podzemní a jedno nadzemní). Součástí ceny je i 1/5 podíl na pozemku, který tvoří náves a příjezdovou cestu k nemovitosti.

Pozemek se nachází jen 5 minut autem od metra. Lokalita nabízí veškerou občanskou vybavenost.

Parametry nemovitosti

Číslo zakázky

N5981

Cena

na vyžádání

Adresa

U Drahaně, Praha 8

Druh

Pozemky

Kategorie

Bydlení

Plocha pozemku

5 472 m2

Všechny parametry

Detail projektu

Zakázka Výměra Elektřina Voda Plyn Kan. Cena / m2 Cena
N5977 2 438 m2 400V Dálkový vodovod Ne ČOV pro celý objekt na vyžádání na vyžádání Detail
N5978 799 m2 400V Dálkový vodovod Ne ČOV pro celý objekt na vyžádání na vyžádání Detail
N5979 2 347 m2 400V Dálkový vodovod Ne ČOV pro celý objekt na vyžádání na vyžádání Detail
N5980 2 610 m2 400V Dálkový vodovod Ne ČOV pro celý objekt na vyžádání na vyžádání Detail
N5981 5 472 m2 400V Dálkový vodovod Ne ČOV pro celý objekt na vyžádání na vyžádání Detail

Zatáhněte pro více položek