Prodej

Prodej pozemku 799 m2, se stavebním povolením pro vilu až 4+kk o ploše 450 m2, Praha 8 – Bohnice

799 m2 U Drahaně, Praha 8 na vyžádání

O nemovitosti

Nabízíme k prodeji stavební pozemek p.č. 737/8 se stavebním povolením na vilu ve stylu francouzského venkova s názvem TAJEMSTVÍ v klidné přírodní lokalitě poblíž parku Drahaň v části Prahy 8 - Bohnice.

Vlastní pozemek o velikosti 799 m2, včetně inženýrských sítí, je součástí architektonického projektu Zahrada snů, do kterého spadá pět pozemků s jednotlivými unikátními domy v provensálském stylu. Jedná se o nejmenší pozemek v tomto projektu, který má trojúhelníkový tvar. Na pozemku je krásná vzrostlá lípa. V rámci zahradního projektu, který je též součástí ceny, je zde naplánovaná přírodní scenérie v podobě keřů vajgélie, svídy, hortenzie v několika barvách, tisy, šeříky či kaliny. Zahrada je tak připravena nabídnout snová zákoutí a neopakovatelné přírodní scenérie.

Navržená, energeticky úsporná vila je součástí rezidenčního souboru, který tvoří společnou náves. Vila TAJEMSTVÍ je umístěna vlevo na kraji u příjezdové komunikace a k návsi je orientována podélně. Bezbariérový vstup je z opačné strany od návsi. Dům má obdélný půdorys doplněný dvěma prosklenými výklenky - rizality, přičemž jeden je pouze přízemní, druhý zasahuje až do patra. Vila disponuje třemi podlažími - podzemním, přízemím a obytným podkrovím. Projekt vily má zastavěnou plochu 222 m2 a užitnou plochu 450 m2. Dispozice je variabilní, a to 2+kk až 4+kk.

Projekt vily TAJEMSTVÍ poskytne budoucímu majiteli nejen pohodlí, ale i nadčasovou architekturu a unikátní technologie. Vzdušné prostory, prostupy světla, otevřené pohledy na trámy dřevěné konstrukce domu a prosklené okenní plochy otevírají výhledy do kvetoucí zahrady a vytváří tak svobodnou a uvolněnou atmosféru. Celý projekt dbá na klidnou a diskrétní polohu každé z vil.

V projektu jsou navržena čtyři parkovací stání (dvě podzemní a dvě nadzemní). Součástí ceny je i 1/5 podíl na pozemku, který tvoří náves a příjezdovou cestu k nemovitosti.

Pozemek se nachází jen 5 minut autem od metra. Lokalita nabízí veškerou občanskou vybavenost.

Parametry nemovitosti

Číslo zakázky

N5978

Cena

na vyžádání

Adresa

U Drahaně, Praha 8

Druh

Pozemky

Kategorie

Bydlení

Plocha pozemku

799 m2

Všechny parametry

Detail projektu

Zakázka Výměra Elektřina Voda Plyn Kan. Cena / m2 Cena
N5977 2 438 m2 400V Dálkový vodovod Ne ČOV pro celý objekt na vyžádání na vyžádání Detail
N5978 799 m2 400V Dálkový vodovod Ne ČOV pro celý objekt na vyžádání na vyžádání Detail
N5979 2 347 m2 400V Dálkový vodovod Ne ČOV pro celý objekt na vyžádání na vyžádání Detail
N5980 2 610 m2 400V Dálkový vodovod Ne ČOV pro celý objekt na vyžádání na vyžádání Detail
N5981 5 472 m2 400V Dálkový vodovod Ne ČOV pro celý objekt na vyžádání na vyžádání Detail

Zatáhněte pro více položek