Prodej

Stavební pozemek se stavebním povolením pro pět domů, 15127 m2, Praha 8 - Bohnice

15 127 m2 U Drahaně, Praha 8 na vyžádání

O nemovitosti

Nabízíme k prodeji unikátní stavební pozemek o celkové ploše 15127 m2 pro pět rodinných domů včetně platného územního rozhodnutí a stavebního povolení. Celý projekt je naplánován v provensálském stylu a splňuje nároky vysokého standardu. Pozemek se nachází v k.ú. Bohnice, v nezastavitelné části Prahy 8. Jedná se o klidnou lokalitu, která navazuje na přírodní park Drahaň-Troja.

Samotný pozemek je mírně zvlněný a historicky byl využíván jako sad. Na pozemku jsou krásné vzrostlé stromy a po terénních úpravách bylo dosázeno mnoho dalších dřevin a rostlin. Zahrada je tak připravena nabídnout snová zákoutí a neopakovatelné přírodní scenérie.

Navržené vily navazují na harmonii přírody a pro budoucí majitele vytvoří nejen pohodlí, ale i nadčasovou architekturu a unikátní technologie. Vzdušné prostory, prostupy světla, otevřené pohledy na trámy dřevěných konstrukcí domů, monumentální krby, prosklené okenní plochy s výklopnými nebo výsuvnými stěnami otevírají obytné výhledy do kvetoucích zahrad. Kuchyně a další prostory jsou navrženy velmi elegantně s použitím nejmodernějších technologií. Celý projekt též dbá na klidnou a diskrétní polohu každé vily i vysoké zabezpečení jednotlivých nemovitostí.

Hrubá zastavěná plocha jednotlivých domů je v rozmezí od 192 m2 do 247 m2. Hrubá podlahová plocha činí 192 m2 až 362 m2. Aktuálně celkem povolená zastavěná plocha je 1303,7 m2 a podlahová plocha 1835,5 m2. Na pozemku je vybudovaná trafostanice, dále jsou tu tři vrtané studně. Vodovodní přípojka je povolená, není však realizovaná. Též je na pozemku rozveden závlahový systém.

Pozemek se nachází jen 5 minut autem od metra. Lokalita nabízí veškerou občanskou vybavenost.

Parametry nemovitosti

Číslo zakázky

N5886

Cena

na vyžádání

Adresa

U Drahaně, Praha 8

Druh

Pozemky

Kategorie

Bydlení

Plocha pozemku

15 127 m2

Všechny parametry