Pronájem

Pronájem bytu 2+kk/T, 60 m2, Praha 5 - Smíchov

60 m2 Zapova, Praha 5 - Smíchov Pronajato

O nemovitosti

Nabízíme k pronájmu krásný a nezařízený byt 2+kk s terasou o celkové ploše 60 m2 ve vilové čtvrti Na Hřebenkách, Praha 5 – Smíchov. Byt je situován ve 2. patře historického secesního domu, který byl postavený v roce 1910 podle návrhu významného architekta Aloise Kordy. Celý dům prošel kompletní a nákladnou rekonstrukcí včetně všech bytů. Součástí je prostorná terasa o velikosti 7,7 m2. Součástí je i garážové stání pro jeden vůz.

Dispozice zahrnují vstupní chodbu, ložnici se vstupem na terasu, obývací pokoj s plně vybaveným kuchyňským koutem (indukční varná deska, horkovzdušná trouba, digestoř, lednice s mrazákem, myčka), komoru, koupelnu s vanou a samostatně oddělenou toaletu.

Vilová čtvrť Na Hřebenkách se rozkládá na jižním svahu strahovského kopce a je součástí Smíchova. Již historicky patřila tato část města k vyhledávaným a exkluzivním lokalitám, důkazem čehož je převládající architektonicky i historicky nesmírně cenná vilová zástavba vybudovaná tehdejší elitou společnosti. Nádech výjimečnosti si čtvrť zachovává dodnes – nemovitosti zde vlastní nejvýznamnější osobnosti z oblasti kultury, politiky, byznysu a sportu. Většina historických budov prošla nákladnými rekonstrukcemi a nabízejí tak vysoký standard bydlení s neopakovatelnou atmosférou. Navzdory blízkosti centra města se jedná o klidnou rezidenční čtvrť s významným podílem zeleně.

Poloha v rámci města je z pohledu dopravní dostupnosti a občanské vybavenosti zcela ideální. Samotné centrum města je od domu vzdáleno pouze několik minut, a to nejen autem či MHD, ale i pěšky. Pro automobilovou dopravu je klíčový nedaleký Strahovský tunel, který navazuje na hlavní městské tahy a výpadovky. V těsné blízkosti se nachází zastávka autobusové linky 176, která nabízí přímé spojení na stanici metra, zastávky tram a bus Karlovo náměstí, a to do 10 minut. Stanice metra Anděl je dostupná pěšky či z nedaleké zastávky tramvaje. Občanská vybavenost je na velmi vysoké úrovni. V okolí se nachází mateřské i základní školy. Blízké pětihvězdičkové nákupní a zábavní centrum Nový Smíchov poskytuje dostatek možností k nakupování a trávení volného času. Kulturní vyžití nabízí nespočet zařízení v nedalekém centru města. K relaxaci a odpočinku lze využít mimo jiné také Kinského zahradu, Petřín či parky Klamovka a Ladronka.

Parametry nemovitosti

Číslo zakázky

N5179

Cena

Pronajato

Druh

Dispozice

Užitná plocha

60 m2

Všechny parametry