Pronájem

Pronájem bytu 2+kk/T/Z, 70 m2, Praha 5 - Smíchov

70 m2 Na Hřebenkách, Praha 5 - Smíchov Pronajato

O nemovitosti

Nabízíme k pronájmu byt 2+kk s terasou a předzahrádkou v klidné lokalitě Prahy 5 v ulici Na Hřebenkách. Byt o užitné ploše 70 m2 je situován v přízemí rezidenčního domu. V nabízeném apartmá naleznete vstupní halu, šatnu, obývací prostor spojený s plně zařízeným kuchyňským koutem, volně navazující ložnicovou část, koupelnu a dvě toalety. Pokoje jsou příjemně prosvětleny prosklenou stěnou po obývací a ložnicové částí, z nichž naleznete přístup na terasu s udržovanou předzahrádkou. Pro uložení sezónních věcí lze využít sklepní kóji prakticky situovanou v místě garážového stání, jež je zahrnuto v ceně.

Rezidence zaujme zejména náročné klienty, umožňuje neomezeně využívat bazén, saunu, squashový kurt, ping-pongový stůl, posilovnu vybavenou veškerými posilovacími stroji. V areálu domu je dále možnost využití pískoviště pro děti, či místo ke grilování. Celý areál je 24 hodin hlídán ostrahou a střežen kamerovým systémem.

V blízkosti naleznete park Ladronka a Klamovka, výborná dopravní dostupnost do centra je samozřejmostí.
Byt lze dle potřeb novému nájemci poskytnout s kompletním vybavením, nebo bez vybavení.

Volný od února 2020.

Třída energetické náročnosti G je uvedena pouze dočasně z důvodu plnění zákonných požadavků, průkaz je zadán k vypracování.

Parametry nemovitosti

Číslo zakázky

N4284

Cena

Pronajato

Druh

Dispozice

Užitná plocha

70 m2

Všechny parametry