Pronájem

Pronájem exkluzivního bytu 2+kk/T, 80,5 m2, v Rezidenci XY Hřebenky, Praha 5 - Smíchov

80 m2 Na Hřebenkách, Praha 5 - Smíchov Pronajato

O nemovitosti

Nabízíme k pronájmu krásný a slunný byt 2+kk o obytné ploše 66,5 m2 v unikátním projektu XY Hřebenky na Praze 5. Nevybavený byt je situován ve 3. patře domu s výtahem a 24h ostrahou, součástí je velká terasa o velikosti 14 m2 a dvě garážová stání, která jsou zahrnuta v ceně. Pro rezidenty je k dispozici soukromý bazén s protiproudem, sauna, fitness a squashový kurt.

Dispozice zahrnují vstupní chodbu, šatnu, ložnici a obývací pokoj s kuchyňským koutem, který je plně vybaven všemi spotřebiči. V koupelně je vana s toaletou, další toaleta je samostatně oddělena. Z obývacího pokoje i ložnice je vstup na terasu s výhledem do zeleně. Dřevěná podlaha, bezpečnostní dveře, k dispozici je také sklep s regálovým systémem. Vysoký standard a kvalitní provedení odpovídá současným nárokům na komfortní a moderní bydlení. Bytový komplex se nachází ve vyhledávané vilové čtvrti Prahy 5 a byl navržen známým českým architektem Radanem Hubičkou. Bezpečnost je zajištěna kamerovým systémem.

Lokalita s veškerou občanskou vybaveností v klidné části města poblíž parků Klamovka a Ladronka. Nedaleko se nachází nákupní centrum Nový Smíchov a francouzské lyceum. Skvělá dopravní dostupnost městského centra autem či MHD.

K dispozici na konci dubna 2018.

Třída energetické náročnosti G je uvedena pouze dočasně z důvodu plnění zákonných požadavků, průkaz je zadán k vypracování.

Parametry nemovitosti

Číslo zakázky

N4473

Cena

Pronajato

Druh

Dispozice

Užitná plocha

80 m2

Všechny parametry