Pronájem

Pronájem bytu 3+kk/B/GS, 63 m2, Praha 2 - Nové Město

63 m2 Horská, Praha 2 - Nové Město Rezervováno

O nemovitosti

Nabízíme k pronájmu moderně zařízený byt 3+kk o obytné ploše 55 m2 s balkonem. Nachází se v udržovaném apartmánovém komplexu s vlastní vinicí, přístupným altánem a recepcí. Nemovitost nabízí výhledy na Vyšehrad a historickou zeď oddělující komplex od hluku města.

Byt je plně vybaven všemi spotřebiči, nádobím a spoustou úložného prostoru. V koupelně je sprchový kout, pračka a sušička. Podlahové topení v koupelně přispívá k pocitu dokonalého pohodlí.

V popředí komplexu se nachází Lidl s přístupností skrze garáže a restaurace Potrefená Husa s donáškou ke dveřím pro rezidenty. Veškerá občanská vybavenost v docházkové vzdálenosti - obchody, služby, školy, kvalitní restaurace a kavárny. Skvělá dopravní dostupnost, zastávka tramvaje u domu, nedaleko stanice metra B - Karlovo náměstí. Poblíž se nachází několik odpočinkových zón plných zeleně – park Folimanka, Štulcovy sady a oblíbený Vyšehrad.

V ceně jsou zahrnuty veškeré poplatky za správu domu, internet. Energie se platí formou zálohy (cca 3.500 Kč). Za příplatek lze pronajmout parkovací stání v podzemních garážích.

V komplexu se nachází spousta bytů 3+kk s různými rozměry a výhledy z balkónu/terasy, fotografie jsou ilustrační. Ceny se liší dle rozměrů.

Parametry nemovitosti

Číslo zakázky

N5691

Cena

Rezervováno

Druh

Dispozice

Užitná plocha

63 m2

Všechny parametry