Pronájem

Pronájem bytu 4+kk/2T, 149 m2, Praha 6 - Vokovice

148 m2 Ke dvoru, Praha 6 - Vokovice Pronajato

O nemovitosti

Nabízíme k pronájmu krásný a nezařízený byt 4+kk o užitné ploše 148,6 m2 v rezidenčním projektu Šárecký dvůr, v klidné lokalitě Prahy 6. Byt je situován ve 4. podlaží novostavby s 24h recepcí, součástí jsou dvě terasy, tři koupelny a dvě garážová stání, která jsou zahrnuta v ceně.

Dispozice zahrnují vstupní halu, prostorný obývací pokoj s kuchyňským koutem a vstupem na terasu, master ložnici s en-suite koupelnou a vstupem na druhou terasu, šatnu a komoru, další dvě koupelny s toaletou a oddělenou toaletu. Nonstop recepce s ostrahou a doplňkovými službami, bezpečnostní dveře, velkoformátová hliníková okna, klimatizace, elektrické venkovní žaluzie. Dřevěná podlaha a designová dlažba v koupelně. K dispozici také sklep (8,5 m2).

Novostavba je součástí historické přestavby hospodářského dvora z r. 1433 s památkově chráněnou kamennou zdí. Nadstandardní zařízení bytu odpovídá současným nárokům na komfortní a moderní bydlení. V blízkosti rezidence je plná občanská vybavenost a skvělá dopravní dostupnost. Stanice metra Nádraží Veleslavín s přímým spojením do centra Prahy. Ideální místo pro odpočinek a aktivní styl života díky nedaleké přírodní rezervaci Divoká Šárka a vodní nádrže Džbán. Nedaleko jsou mezinárodní školy.

Absolutní klid zajišťuje uzavřený dvůr, který spojuje původní barokní architekturu s moderním designem.

K dispozici ihned.

Parametry nemovitosti

Číslo zakázky

N5303

Cena

Pronajato

Druh

Dispozice

Užitná plocha

148 m2

Všechny parametry