Pronájem

Pronájem bytu 5+kk, 181 m2, Praha 5 - Košíře

181 m2 U tenisu, Praha 5 - Košíře Pronajato

O nemovitosti

V klidné vilové čtvrti v Košířích na Praze 5 nabízíme na pronájem byt o velikosti 181 m2, dispozičně řešen jako 5+kk. Tato bytová jednotka se nachází na 3. a 4. podlaží vily bez výtahu o celkovém počtu 5 bytů. V nižším patře je vstupní chodba 13,7 m2, samostatná toaleta 1,5 m2, komora a dva pokoje 21,5 a 23,5 m2, jež jsou spojené koupelnou 6,9 m2 s vanou a umyvadlem, a obytná kuchyň 57,6 m2 s vysokým zkoseným stropem. Kuchyňský kout nabízí plné vybavení spotřebiči jako je lednice, mraznička, sporák Bosch či myčka značky Miele.

Z obývací části vyjdeme po schodech do patra, kde najdeme další dva pokoje 21,2 a 16 m2, chodbu dlouhou 6,4 m2, toaletu a koupelnu o velikosti 7 m2, která disponuje sprchovým koutem, bidetem a umyvadlem. Byt má samostatné plynové vytápění a bojler na vodu, TV a internet, zabezpečovací zařízení na telefon, bezpečnostní dveře, sklepní kóji.

Mezonet se pronajímá nezařízený.

K domu náleží i rozlehlá zahrada, rozdělena mezi nájemníky, jejíž část je možné využívat. Parkování je možné přímo v ulici před domem, neplatí zde parkovací rezidenční zóna Prahy 5.

Tento pronájem bytu ocení zejména ti, kteří využijí blízkost tenisových kurtů, lesoparku Cibulka, přírodního parku Košíře - Motol s cyklistickou drahou, Golf klubu Praha a mnohé další občanské vybavenosti spojené nejen se sportovní tematikou.

Vzdálenost na veřejnou dopravu v pěší dostupnosti do 10 min.

Třída energetické náročnosti G je uvedena pouze dočasně z důvodu plnění zákonných požadavků, průkaz je zadán k vypracování.

Parametry nemovitosti

Číslo zakázky

N4848

Cena

Pronajato

Druh

Dispozice

Užitná plocha

181 m2

Všechny parametry