Pronájem

Pronájem poloviny rodinného dvojdomu 4+kk/T/3PS, 97 m2 se zahradou 282 m2, Praha – Klánovice

97 m2 Výravská, Praha-Klánovice Pronajato

O nemovitosti

Nabízíme exkluzivně k pronájmu jednopodlažní byt 4+kk o užitné ploše 97 m2 v novostavbě rodinného domu o dvou bytových jednotkách se zahradou v rezidenčním projektu, který se právě dokončuje. Dům je rozdělen na dvě poloviny a každý z bytů má svůj vlastní vstup a svou vymezenou zahradu ve výlučném užívání. Dům se nachází v klidné části Klánovic, zhruba 400 m od Klánovického lesa. Součástí jsou také dvě venkovní parkovací stání před domem. Ulice celého rezidenčního projektu je oplocena a zabezpečena.

Dispozice bytu zahrnují vstupní chodbu s šatní skříní a botníkem, obývací místnost s krbem a vstupem na terasu a zahradu o velikosti 282 m2, kuchyňský kout vybavený všemi spotřebiči, ložnici, dva pokoje se samostatnými vstupy na zahradu, koupelnu se dvěma umyvadly, vanou a sprchovým koutem, oddělenou toaletu s umyvadlem, technickou místnost a samostatnou šatnu. Díky masívnímu prosklení jsou pokoje prosvětlené, působí vzdušně a v napojení na zahradu vytváří ideální prostor ke zdravému a spokojenému životu.

Dům je postaven v energeticky úsporném standardu. Moderní vzdušný interiér, dřevěná francouzská okna a dveře. Vinylové podlahy a kvalitní dlažba. V koupelně je umístěný stropní světlovod. V celém bytě je zabudované podlahové topení, které lze regulovat pro každou místnost samostatně.

Městská část Praha – Klánovice nabízí klidné bydlení nedaleko metropole. Nachází se zde mateřská, základní i střední škola, dětská hřiště, koupaliště a několik restaurací. Široké možnosti sportovního vyžití, jako například víceúčelové sportoviště, tenisové kurty, cyklostezka či fotbalový klub Klánovice. Velmi dobrá a rychlá dostupnost do Prahy. Vlakové nádraží přímo v centru městské části. Pravidelné vlakové spojení do centra Prahy za 15 min. Autobusová zastávka se nachází ve vzdálenosti 200 m od domu.

K dispozici ihned.

Parametry nemovitosti

Číslo zakázky

N5975

Cena

Pronajato

Druh

Kategorie

Užitná plocha

97 m2

Všechny parametry