Pronájem kanceláří v komerční budově, 7000 m2, Praha 4 - Pankrác

Lomnického, Praha 4 - Nusle

O nemovitosti

Moderní kancelářský projekt, umístěný v těsné blízkosti se stanice metra C-Pražského povstání, nabízí volné prostory k pronájmu. Tato komerční budova má kapacitu kanceláří přes 7 000 m2, a to na sedmi patrech, které splňují ty nejvyšší standardy s minimálním podílem na společných prostorách.

Koncept budovy byl zcela podřízen budoucím požadavkům na maximální variabilitu prostor, díky čemuž nikterak neomezuje svého nájemce při volbě vnitřního uspořádání kanceláří.

Unikátní administrativní projekt se nachází v etablované lokalitě Prahy 4.
Budova je výborně dostupná veřejnou dopravou. Navíc je projekt velmi dobře dosažitelný i automobilem z Pražské magistrály, která umožňuje snadný přístup na dálnici D1 a dále pak skrz Jižní Spojku na mezinárodní letiště v Ruzyni.

Velkou výhodou této lokality je veškerá občanská vybavenost a přítomnost nákupního centra Arkády Pankrác, kde jsou všechny služby jako například pošta, obchody, restaurace atd., které jsou v docházkové vzdálenosti od budovy.

Celoprosklená fasáda zajišťuje nejen dostatek denního světla, ale přináší i ceněné výhledy. Hned ze čtyř pater můžete vstoupit na terasy. V celém projektu jsou použity originální materiály.

Budova je dále vybavena:

- bezpečnostní služba
- centrální recepce
- klimatizace
- internet
- interní žaluzie
- zdvojené podlahy
- otevíratelná okna
- garážové stání
- výtahy
- terasy

Pro bližší informace nás neváhejte kontaktovat.

Detail projektu

Zakázka Patro Užitná plocha Parkování Cena
PRIME-6 7. patro 208 m2 Ano 407 Kč Detail
PRIME-1a 8. patro 45 m2 Ano 518 Kč Detail

Zatáhněte pro více položek