Pronájem kancelářských jednotek v budově Vinice Business Centre, 236 - 1939 m2, Praha 10 - Strašnice

Vinohradská, Praha 10 - Strašnice

O nemovitosti

Nabízíme k pronájmu kanceláře nacházející se v moderní administrativní budově po kompletní rekonstrukci. Kanceláře se pronajímají převážně ve stavu shell&core a dají se přizpůsobit dle požadavků a potřeb klienta. Mezi standardy pronajímatelných jednotek patří například dvojitá rozebíratelná podlaha, vnitřní mechanicky ovládané rolety, chlazení jednotek, příprava pro osvětlení, nástěnné elektronické regulátory, vstupní dveře do nájemních prostor. Každé patro disponuje vlastním sociálním zařízením. Pronajímatel poskytuje nájemci příspěvek na dovybavení (fit&out) kanceláře ve výši 2 500 Kč/m2 výhradní nájemní plochy.

Půdorys typického patra je velice efektivní díky možnosti dělení prostor na menší jednotky a umožňuje realizovat poslední trendy v oblasti uspořádání kanceláří a požadavku na integraci mimopracovních a relaxačních zón. Díky půdorysu rozložení budovy s vnitřními atrii je možné rozmístění pracovních míst s ohledem na zajištění denního osvětlení. Kvalitu pracovního prostředí zvyšují atria se zelení. Dalším oživením interiéru je reprezentativní vstupní hala a výtahová lobby na jednotlivých podlažích.

Hlavní vstup je na kartový systém s reprezentativní recepcí. V budově funguje 24hodinová bezpečnostní služba. Budova je dobře dostupná městskou hromadnou dopravou i autem. Velkou přednost představují podzemní garáže poskytující dostatek nadstandardně dimenzovaných parkovacích míst pro nájemce i návštěvníky.

Detail projektu

Zakázka Patro Užitná plocha Parkování Cena
VBC-1 5. patro 244 m2 Ano 350 Kč Detail
VBC-2 6. patro 842 m2 Ano 350 Kč Detail

Zatáhněte pro více položek