Pronájem

Pronájem kanceláří, 239 m2, Praha 1 - Nové Město

239 m2 Hybernská, Praha 1 - Nové Město 74 340 Kč za měsíc

O nemovitosti

Nabízíme prostornou kancelář o celkové velikosti 239 m2, umístěnou v prvním patře moderní kancelářské budovy, k pronájmu. Jednotka je po kompletní rekonstrukci a je vybavena tím nejmodernějším vybavením, od nově natažených koberců, elektrických rozvodů (silný a slabý proud), systémem vytápění, vodovodního potrubí, moderních toalet až po nové moderní osvětlení, chlazení klimatizačními jednotkami a zabezpečovací systém.

Kancelář je v současnosti řešena jako open space prostor, nicméně je zde možnost libovolného dispozičního dělení na menší jednotky. Samotný open-space prostor má 159,5 m2, dále je zde samostatná menší kancelář a skladový prostor. V prostoru je kuchyně oddělená od hlavní místnosti luxfery a sádrokartonem o velikosti 10,2 m2. V kuchyni je umístěn nový kuchyňský nábytek, lednice, dřez a myčka.

Budova v Hybernské je umístěna ve výborné lokalitě Prahy 1 – Nové Město. Stanice metra Náměstí Republiky je od budovy vzdálena pouhých 300 m, v okolí jsou kavárny a restaurace, Masarykovo nádraží je přímo na protější straně přes ulici, Hlavní nádraží je vzdáleno 500 m. V blízkosti je také nákupní centrum Palladium či Florentinum.

Na ulici Hybernská je hlavní tah směrem z centra, čili viditelnost této jednotky je zaručena.

Parametry nemovitosti

Číslo zakázky

N4872

Cena

74 340 Kč za měsíc + DPH + poplatky

Adresa

Hybernská, Praha 1 - Nové Město

Druh

Kanceláře

Užitná plocha

239 m2

Parkování

Ano

Všechny parametry