Pronájem

Pronájem kancelářských a obchodních jednotek v projektu Via-Una, 250 - 4000 m2, Praha 1 - Staré Město

4 000 m2 Na příkopě, Praha 1 - Staré Město na vyžádání

O nemovitosti

Nabízíme prvotřídní kancelářské a obchodní prostory ve zcela nově zrekonstruované budově VIA UNA v samém centru Prahy, v ulici Na příkopě vedle Prašné brány, s výbornou dopravní dostupností. Staroměstské náměstí a Náměstí Republiky jsou vzdáleny tři minuty chůze.

Budova nabídne celkem 9562 m2 kanceláří a 5090 m2 obchodních ploch v devíti patrech (sedm nadzemních a dvě podzemní). Kancelářské prostory budou k dispozici v prvním čtvrtletí 2022 a obchodní prostory ve druhém čtvrtletí 2022. Délka nájmu je minimálně na dobu pěti let. Celý objekt disponuje celkem osmi vchody a přístupem 24/7 každý den v roce.

Všechny prostory budou vybaveny novým chladícím a topným systémem. V budově bude rovněž nainstalován k současným výtahům zcela nový panoramatický výtah pro lepší mobilitu celé budovy. Na každém patře budou nové toalety nejvyššího standardu.

Zcela unikátní jsou především kancelářské prostory v 1. až 3. patře, které disponují velkými terasami s výhledem na Prašnou bránu a Českou národní banku.

Parametry nemovitosti

Číslo zakázky

N5939

Cena

na vyžádání

Adresa

Na příkopě, Praha 1 - Staré Město

Druh

Kanceláře

Užitná plocha

4 000 m2

Parkování

Ne

Všechny parametry