Pronájem

Pronájem kancelářských a obchodních jednotek v projektu Via-Una, 250 - 4000 m2, Praha 1 - Staré Město

4 000 m2 Na příkopě, Praha 1 - Staré Město na vyžádání

O nemovitosti

Nabízíme prvotřídní kancelářské a obchodní prostory ve zcela nově zrekonstruované budově VIA UNA v samém centru Prahy, v ulici Na příkopě vedle Prašné brány, s výbornou dopravní dostupností. Staroměstské náměstí a Náměstí Republiky jsou vzdáleny tři minuty chůze.

Budova nabídne celkem 9562 m2 kanceláří a 5090 m2 obchodních ploch v devíti patrech (sedm nadzemních a dvě podzemní). Kancelářské prostory budou k dispozici v prvním čtvrtletí 2022 a obchodní prostory ve druhém čtvrtletí 2022. Délka nájmu je minimálně na dobu pěti let. Celý objekt disponuje celkem osmi vchody a přístupem 24/7 každý den v roce.

Všechny prostory budou vybaveny novým chladícím a topným systémem. V budově bude rovněž nainstalován k současným výtahům zcela nový panoramatický výtah pro lepší mobilitu celé budovy. Na každém patře budou nové toalety nejvyššího standardu. Minimální velikost plochy pronájmu je momentálně 250 m2. Cena jednotlivých kanceláří bude stanovena po domluvě se zájemcem o prostory.

Zcela unikátní jsou především kancelářské prostory v 5. a 4. patře, které disponují velkými terasami s výhledem na Prašnou bránu a Českou národní banku.

Parametry nemovitosti

Číslo zakázky

N5939

Cena

na vyžádání

Adresa

Na příkopě, Praha 1 - Staré Město

Druh

Kanceláře

Užitná plocha

4 000 m2

Parkování

Ne

Všechny parametry