Pronájem

Pronájem kanceláře, 84 m2, Praha 3 - Žižkov

84 m2 Kubelíkova, Praha 3 - Žižkov Pronajato

O nemovitosti

Nabízíme k pronájmu jedinečné kancelářské prostory, které byly doposud využívány pro terapii, koučování a seberozvojové programy. Tyto prostory o celkové velikosti 84,4 m2 jsou umístěny ve zvýšeném přízemí historické budovy. Díky tomu, že se jedná o rohovou kancelář, je zde příjemné světlo z obou světových stran.

Prostory jsou dispozičně řešeny jako 3+1 a jsou děleny na dvě samostatné místnosti a jednu rohovou průchozí místnost vhodnou ideálně jako meeting room. Každá místnost je vybavena dřevěnými parketami, vytápěním, otevíratelnými okny, přípojkami pro internet (UPC), osvětlením. V jednací místnosti je také umyvadlo. Místnosti jsou vybaveny nábytkem s dostatkem úložného prostoru. Na chodbě je umístěna kuchyňská linka a je zde také dostatek prostoru pro přípravu případné recepce. Z chodby je vstup na dvě samostatné toalety. Jedna toaleta je také vybavena sprchovým koutem.

V budově je výtah a společné prostory budovy jsou reprezentativní. Okolí Vinohrad a Žižkova nabízí kvalitní zázemí pro jakoukoliv společnost díky velikému množství kaváren, restaurací, obchodů, nákupnímu středisku Flora, které je vzdáleno cca 5 minut chůze, a výborné dopravní infrastruktuře. V blízkosti je zastávka tramvaje, v docházkové vzdálenosti potom zastávka metra A - Flora, případně Jiřího z Poděbrad.

Třída energetické náročnosti G je uvedena pouze dočasně z důvodu plnění zákonných požadavků, průkaz je zadán k vypracování.

Parametry nemovitosti

Číslo zakázky

N5291

Cena

Pronajato

Užitná plocha

84 m2

Parkování

Ano

Všechny parametry