Pronájem

Pronájem unikátních kanceláří, 400 m2, Praha 4 - Nusle

400 m2 Na strži, Praha 4 - Nusle Pronajato

O nemovitosti

Naše společnost nabízí k pronájmu kancelářskou jednotku, umístěnou ve 4. patře této nové administrativní budovy, v příjemné lokalitě přímo u stanice metra C – Pankrác.

Jednotka je vybavena otevíratelnými okny, elektrickými přípojkami a přípojkami k internetu, klimatizací, bezpečnostními vstupy na kartu, jednací místností, bezpečnostními kamerami, vlastní kuchyňkou, toaletami, zdvojenými podlahami. V budově je dále centrální recepce, parkovací místa v garážích, vstupy do budovy 24/7, ostraha 24/7, bezbariérový vstup do objektu, technická údržba, úklidová služba, bezpečnostní turnikety při vstupu do kancelářských prostor, bezpečnostní kamery (CCTV), nádrže na dešťovou vodu, parkování pro cyklisty.

Jedná se o zcela nový a moderní projekt o velikosti 17.000 m2. Jedinečná koncepce, funkčnost a energetická efektivnost zajistí nájemci perfektní zázemí a pracovní prostředí. Rozloha prostor v jednom patře činí až 3.000 m2. Avšak díky velké flexibilitě lze dispozičně dělit a upravovat s možností dělení jednotek od 350 m2. Výhodou je, že jednotky mají zcela otevíratelná okna. Objekt bude dále nabízet zahradu, skladovací prostory, garážové stání a bezbariérový přístup.

Oblast je velmi dobře dostupná městskou hromadnou dopravou díky těsné blízkosti stanice metra a autobusových zastávek. V okolí budovy se nachází velké množství restaurací, kaváren, nákupní středisko Arkády Pankrác, kde si pohodlně nakoupíte.

Jednotka bude k dispozici od 5/5/2018.

Parametry nemovitosti

Číslo zakázky

TRI-5

Cena

Pronajato

Užitná plocha

400 m2

Parkování

20

Všechny parametry