Pronájem

Pronájem kanceláře, 320 m2, Praha 5 - Jinonice

320 m2 Kačírkova, Praha 5 - Jinonice 117 760 Kč za měsíc

O nemovitosti

Nabízíme k pronájmu kancelářskou jednotku v nové moderní a nadčasové administrativní budově třídy A, v novém projektu u stanice metra Jinonice - Dynamica Waltrovka. Kancelář se nachází ve 4. patře a disponuje plochou 320 m2.

Projekt nabízí nejvyšší možný standard daný typem použitých materiálů, kvalitou zpracování veškerých interiérových prvků a využitím nejefektivnějších technologií s dopadem na úspornost a ekologičnost provozu. Projekt získal zelenou před-certifikaci ve stupni LEED Gold.

Budova je navržena maximálně efektivně tak, aby bylo možné připravit pro každého individuálního nájemce tyto prostory přesně podle jeho požadavků, ať už ve formě otevřených kanceláří nebo naopak v podobě samostatných oddělených jednotek. Půdorys typického patra je velice efektivní s možností dělení prostor na menší jednotky a umožňuje realizovat poslední trendy v oblasti uspořádání kanceláří a požadavků na integraci mimopracovních a relaxačních zón.

Tyto prostory lze uspořádat dle požadavků klientů a maximálně se přizpůsobit jejich firemní kultuře a stylu práce.

V budově jsou vyhrazené prostory pro obchodní jednotky, tak aby byla zajištěná dostatečná občanská vybavenost pro uživatele kancelářských prostor a obyvatel rezidenčních objektů. Spektrum obchodů a služeb může tvořit například supermarket, restaurace, kavárny, lékárna, květinářství, čistírna a další.

Budova je dále vybavena:
- Parkování v garážích
- 6 osobních vysokorychlostních výtahů a 1 samostatný výtah mezi garážemi a recepcí
- Kartovým vstupním systémem
- Reprezentativní recepcí 24/7
- Bezpečnostním kamerovým systémem

V nedaleké vzdálenosti od areálu se pak nachází obchodní centrum Galerie Butovice, které nabízí další obchody, služby a restaurace. V dostupné vzdálenosti 3 stanic jízdy metrem se pak lze dostat do oblasti smíchovského Anděla, kde se nachází jedno z nejúspěšnějších pražských obchodních center Nový Smíchov, včetně dvou kino multiplexů a nepřeberné řady restauračních zařízení a ubytovacích kapacit.

Projekt leží na velmi dynamicky se rozvíjejícím území Prahy 5 - Jinonice, na hranici širšího centra Prahy, v sousedství městských čtvrtí Anděl, Radlice a Butovice. Tyto městské části se staly v posledních letech vyhledávanými místy pro úspěšné firmy a nabízí plně fungující zázemí a vybavenost. Území je díky své poloze v širším centru Prahy výborně dostupné všemi dopravními prostředky a kromě automobilové dopravy lze pohodlně využít spojení metra, autobusových a vlakových spojů. Mezinárodní Letiště Václava Havla je vzdáleno 15 minut jízdy autem.

Třída energetické náročnosti G je uvedena pouze dočasně z důvodu plnění zákonných požadavků, průkaz je zadán k vypracování.

Parametry nemovitosti

Číslo zakázky

DYN-3

Cena

117 760 Kč za měsíc + DPH + poplatky

Adresa

Kačírkova, Praha 5 - Jinonice

Druh

Kanceláře

Užitná plocha

320 m2

Parkování

Ano

Všechny parametry

Detail projektu

Zakázka Patro Užitná plocha Parkování Cena
DYN-3 4. patro 320 m2 Ano 117 760 Kč Detail
DYN-5 4. patro 529 m2 Ano 194 672 Kč Detail
DYN-8 5. patro 529 m2 Ano 194 672 Kč Detail

Zatáhněte pro více položek