Pronájem

Pronájem obchodní jednotky, 38,5 m2, Praha 1 - Staré Město

38 m2 Pařížská, Praha 1 - Staré Město Pronajato

O nemovitosti

K pronájmu nabízíme tuto jednotku, umístěnou v hotelu Intercontinental, vhodnou pro butik značkové módy, luxusní doplňky, obchod se suvenýry či prodejnu s květinami nebo jiným sortimentem. Jako sousedící jednotky jsou luxusní hodinky AP, Rolex a prodejna značky Bally.

Jednotka má vlastní vchody jak z venkovní části, tak i vnitřní části hotelu a je plně prosklená. Je vybavena moderním osvětlením, klimatizační jednotkou, vytápěním, přípojkami elektřiny a internetu. Dále disponuje kamennou podlahou a vestavěným nábytkem, který je v ceně nájmu. K jednotce je k dispozici také malý skladovací prostor.

V případě zájmu je nutné mít prezentaci svého záměru, případně prezentaci již stávajících poboček. Marketing hotelu je zajištěný a je plně zahrnut v poplatcích.

Pětihvězdičkový hotel Intercontinental nabízí celkem 13 konferenčních místností s max. kapacitou 580 delegátů. Kromě hlavního sálu hotelu nabízí sedm menších místností, které se nacházejí na střešním podlaží. Stravování: Bar Duke Café je místem pro setkání v uvolněné atmosféře.

V okolí hotelu lze velice snadno zaparkovat díky podzemním garážím přímo pod hotelem, případně je zde VIP parkoviště pro návštěvníky obchodů.

Je zde tří měsíční vratná kauce + jedno měsíční nájemné předem. Poplatky se vyúčtovávají pravidelně každý rok.

V případě bližších dotazů nás neváhejte kontaktovat.

Třída energetické náročnosti G je uvedena pouze dočasně z důvodu plnění zákonných požadavků, průkaz je zadán k vypracování.

Parametry nemovitosti

Číslo zakázky

N4994

Cena

Pronajato

Užitná plocha

38 m2

Parkování

10

Všechny parametry