Pronájem

Pronájem obchodní jednotky, 436 m2, Praha 4 - Pankrác

436 m2 5. května, Praha 4 366 Kč za m2/měsíc

O nemovitosti

Nový administrativní projekt je umístěn ve vyhledávané lokalitě Praha 4 - Pankrác a nabízí reprezentativní prostory malým i velkým firmám. Budova je moderní kancelářskou budovou citlivě zasazenou do okolní zástavby. Velkoformátová okna, která přinášejí do budovy dostatek denního světla, zajišťují příjemné pracovní prostředí. Součástí budovy je obchodní jednotka v přízemí a podzemní garáže.

Kanceláře nabízejí celkovou plochu o celkové velikosti 7.210 m2 a tím, že na každé patro pak připadá 1.580 m2. Jednotky jsou dělitelné od 350 m2 dále. Dále je v budově k dispozici obchodní jednotka o velikosti 436 m2.
Budova disponuje 6 nadzemními patry a 69 parkovacími místy.

Budova bude vybavena centrální recepcí 24/7 s přístupem pomocí magnetických karet, bezbariérovým přístupem, 24h ostrahou, kolárnou se sprchami, sdílenou střešní terasou a skladovými prostory.

Dále zdvojené podlahy, venkovní žaluzie, otevíratelná okna, CCTV, EPS, dobíjecí stanice na elektromobily v garážích, moderní výtahy, flexibiní možnost členění prostorů.

Vaše kancelář bude dobře dostupná autem i MHD. Specialitou je výjimečná viditelnost světlených log umístěných přímo na fasádě. Nájemci mohou využívat kolárnu se sociálním zázemím nebo střešní terasu, která nabízí jedinečný výhled na celou Prahu. Budova je umístěna na ulici 5. května, která je součástí pražské magistrály a zaručuje tak výbornou dopravní dostupnost nejen směrem do centra Prahy, ale také na pražský okruh a na D1. Velmi dobrá je i dostupnost MHD, budova leží mezi stanicemi metra C-Pankrác a Pražského povstání a má tramvajovou linku v dosahu. Využít lze široké spektrum služeb v okolí.

Nájemné kanceláře od 13,5 EUR/m2/měsíc + DPH
Služby: 140 CZK/m2/ měsíc + DPH vč. zálohy na média
Parkovací stání 120 EUR/místo/měsíc + DPH, servisní poplatek PS: 300 CZK(PS/měsíc + DPH)

Ihned ke stavebním úpravám.

Parametry nemovitosti

Číslo zakázky

MAYH-1

Cena

366 Kč za m2/měsíc + DPH + poplatky

Užitná plocha

436 m2

Parkování

Ano

Všechny parametry

Detail projektu

Zakázka Patro Užitná plocha Parkování Cena
MAYH-1 1. patro 436 m2 Ano 366 Kč Detail

Zatáhněte pro více položek