Pronájem

Pronájem obchodní jednotky, 270,3 m2, Praha 5 - Smíchov

270 m2 Holečkova, Praha 5 - Smíchov Rezervováno

O nemovitosti

Nabízíme k pronájmu či prodeji obchodní jednotky v nové prémiové rezidenční novostavbě Vitality Rezidence. Jedná se o velmi atraktivní lokalitu na Praze 5 zasazenou mezi moderní rezidencí Sacre Coeur 2 a parkem stejného jména v jižním svahu v oblíbené rezidenční čtvrti pod Petřínem. Předností této lokality je výborná dopravní dostupnost a klidné prostředí s množstvím zeleně v blízkém okolí.

Jednotky jsou o velikosti od 155,5 m2 do 354 m2. Pronajímají se ve stavu shellcore a dají se upravit dle potřeb klienta, tzn. i dělit na menší jednotky. Disponují všemi moderními technologiemi. Prostory jsou tudíž vhodné k poskytování synergických služeb (péče o zdraví či výživu, zubní či jiná odborná lékařská ordinace, apod.) nebo pro obchodní účely, např. lékárna. Je zde i možnost provozu školky zabývající se výchovou a vzdělávaní dětí od nejútlejšího věku.

Samotná budova disponuje recepcí 24/7, kamerovým a čipovým přístupovým systémem, klubovým lounge s krbem a venkovní relaxační zónou. Parkovaní je v podzemní garáži na čip.

V okolí se nachází veškerá občanská vybavenost .V těsné blízkosti najdeme Obchodní centrum Nový Smíchov, jež je jedno z nejoblíbenějších center mezi návštěvníky a turisty.

K dispozici od 9/2019.

Pro bližší informace nás neváhejte kontaktovat.

Parametry nemovitosti

Číslo zakázky

N5165

Cena

Rezervováno

Adresa

Holečkova, Praha 5 - Smíchov

Druh

Obchodní prostory

Užitná plocha

270 m2

Parkování

10

Všechny parametry