Pronájem

Pronájem obchodní jednotky, 86,09 m2, Praha 8 - Karlín

86 m2 Nekvasilova, Praha 8 - Karlín Pronajato

O nemovitosti

Nabízíme pronájem rohové obchodní jednotky přímo do ulice Nekvasilova, vhodnou pro potraviny, večerku, obchod se sportovními potřebami, kavárnu, či menší restauraci.

Tato jednotka je v současnosti ve stavu shell and core a je vybavena přípojkami na elektřinu, vytápěním, poplašným a zabezpečovacím systémem, požárními hlásiči, kuchyňským koutem a plně vybavenými toaletami. Výhodou je rohové umístění jednotky s velikými výlohami, čili je jednotka dobře viditelná.

Tento obchodní prostor je umístěn u hlavní vstupní části do bytového domu, jež byl dostaven jako novostavba začátkem tohoto roku 2018.

Provoz jednotky je omezen na dobu od 8:00 do 22:00. Prostory jsou kolaudovány jako obchod s nepotravinářským a baleným potravinářským zbožím. Rekolaudaci pro jiné využití si zajišťuje klient.

Při současném nárůstu cen je zde veliký potenciál celkového zhodnocení. V blízkosti tohoto projektu se nachází v docházkové vzdálenosti stanice metra Invalidovna, jen pár kroků od domu je tramvajová zastávka.

Tato lokalita se neustále rozvíjí a v okolí tohoto projektu jsou jak bytové, tak kancelářské budovy. Díky urbanistickému vlivu Karlín nesmírně zkrásněl, některá méně udržovaná místa se prosvětlila a otevřela se lidem. Od počátku 21. století probíhá v Karlíně intenzivní výstavba. Nové objekty se budují převážně mezi Rohanským nábřežím a Vltavou. Ve starém Karlíně se většinou jedná o přestavby nebo dostavby starých továrních objektů. V roce 2008 rozhodl pražský magistrát o pronájmu a následném prodeji Rohanského ostrova, kde má vyrůst nové městské centrum. Byl vystaven například projekt moderních budov River City Praha.

V případě o bližší informace či prohlídku nás neváhejte kontaktovat.

Parametry nemovitosti

Číslo zakázky

N4922

Cena

Pronajato

Užitná plocha

86 m2

Parkování

Ano

Všechny parametry