Pronájem

Pronájem obchodní jednotky, 371 m2, Dobřejovice - Praha-východ

371 m2 Dobřejovice, Praha-východ, Středočeský kraj Prodáno

O nemovitosti

Nabízíme k pronájmu rohovou obchodní a skladovou jednotku, o celkové velikosti 371 m2. Jednotka je ve střední části haly, v její přední části je prosklená. Poskytuje tedy dobrou viditelnost na sortiment uvnitř jednotky. Možnost vybudování kancelářských prostor a showroomu.

Jedinečné moderní skladové prostory na kraji Prahy, nacházející se na kraji obce Dobřejovice v těsné blízkosti dálnice D1 a městského okruhu R1. Vzdálenost k dálničnímu nájezdu na D1 2,5 km a vzdálenost nájezdu na R1 je 5,0 km. Prostory jsou pro logistické účely.

Celková plocha haly činí 2.010 m2. Hala je rozdělena na samostatné jednotky. Ideální využití haly je pro sídlo firmy, vzorkovnu, showroom. V každé jednotce se nachází komerční část a zázemí. Celková výška haly je 7 m, světlá výška v hale je na kraji 5,7 m a uprostřed 6,5 m. Prostory jsou přístupné každé zvlášť proskleným vchodem a vraty o rozměrech 3x3 m.

Hala je navržena jako ocelová montovaná a bude zateplena obvodovým pláštěm z PUR panelů tl. 100 mm (U= 0,2 W/m2K). Příčky mezi jednotkami jsou sádrokartonové s dvojitým záklopem tl. 150 mm. Ostatní příčky jsou také sádrokartonové tl. 100 mm. Podlahy jsou z leštěného betonu nosnost 5 t/m2. V každé jednotce jsou střešní světlíky o rozměrech 2x4 m, které zajišťují dostatečné osvětlení.

Třída energetické náročnosti G je uvedena pouze dočasně z důvodu plnění zákonných požadavků, průkaz je zadán k vypracování.

Parametry nemovitosti

Číslo zakázky

N4965

Cena

Prodáno

Adresa

Dobřejovice, Praha-východ, Středočeský kraj

Druh

Chata

Užitná plocha

371 m2

Parkování

5

Všechny parametry

Používáním těchto stránek souhlasíte s užitím souborů cookies.

Rozumím