Prosluněná adrenalinová sobota v pražské Chuchli

Přečtěte si článek o pátém ročníku pražského Prague Polo Cupu – gentlemanském klání v koňském pólu, kterého se realitní kancelář Luxent účastnila jako jeden z hlavních partnerů.

Prosluněná adrenalinová sobota v pražské Chuchli

Praha, 11. září 2017 – V sobotu 9. září jsme byli svědkem finále pátého ročníku gentlemanského sportu koňského póla Prague Polo Cup 2017 v pražské Chuchli. Soutěž, jíž se společnost LUXENT účastnila jako jeden z hlavních partnerů, byla nabita adrenalinem nejen mezi jednotlivými pólo kluby, ale i samotnými návštěvníky. Hráči z celého světa poměřovali své síly za přítomnosti 700 hostů. Šest týmů se tak postaralo o dokonalé víkendové odpoledne pro milovníky koňského póla, ale i nováčky.

ppc-kolaz

550 přihlížejících, kteří byli pozváni na tuto prestižní událost svými obchodními partnery jako jejich vážení hosté a současně představitelé nejúspěšnějších společností a obdivovatelů tohoto sportu, sledovalo klání z VIP zóny. Přišli si na své i u našeho prostoru, který jsme nechali vybavit luxusním nábytkem společnosti INNEX. Hosté klání si tak mohli užít nejen hru, ale také se dozvědět o našich nemovitostech a námi nabízených službách v prostředí, které bez nadsázky připomínalo obývací pokoj. Této krásné královské sportovní příležitosti se zúčastnila většina našeho realitního týmu v čele s ředitelem panem Jiřím Kučerou, který řekl: „Když jsme byli osloveni s nabídkou stát se partnerem Prague Polo Cup, neváhali jsme. Získali jsme tak možnost pozvat naše vážené obchodní partnery na ojedinělou akci, při které se v kultivovaném prostředí pobaví, setkají se s dalšími úspěšnými osobnostmi a případně i naváží nová osobní či obchodní partnerství. Jsme rádi, že jsme mohli k úspěchu letošního ročníku také přispět, a máme radost i z nových obchodních příležitostí, které LUXENTu a našim partnerům druhá zářijová sobota v Chuchli přinesla.“

Díky slunečnému dni a organizátorům Prague Polo Cup proběhla celá akce v přátelsky naladěné atmosféře.

Life & style

Novinky ze světa realit