Tři prestižní ocenění v soutěži Realitní projekt roku 2017

Úspěšné rezidenční developerské projekty Ateliérové byty Krásova a Rezidence Všehrdova získaly hned tři prestižní ceny v Realitním projektu roku 2017. Podívejte se, které to jsou.

Tři prestižní ocenění v soutěži Realitní projekt roku 2017

 

Prestižní soutěž Realitní projekt roku není asi nutné moc představovat. Jedná se o jeden z nejoblíbenějších a nejvíce sledovaných počinů na poli developerských projektů a koná se každoročně od roku 2010 pod záštitou společnosti Conventia s.r.o. Výsledky letošního ročníku byly vyhlášeny 13.11.2017 v kongresovém hotelu Clarion v Praze. Za naši realitní kancelář LUXENT jsme nominovali tři z našich designových projektů, kterým jsme se věnovali ve spolupráci s developerem a designérkami již od počátku jejich realizace. O to více nás všechny těší jejich velký úspěch.

 

A jak to tedy všechno dopadlo?

 

 

1

 

 

 

Regionu Praha 1 – Cena odborné poroty

Neorenesanční rezidence Všehrdova

 

Tento projekt je Vám zcela jistě dobře známý. O byty v této rezidenci byl již od počátku velký zájem a jejich rozprodej proběhl ještě před samotnou kolaudací. Zaujal nejen svojí žádanou lokalitou, ale také precizně vyvedenými a promyšlenými interiérovými vizualizacemi a vysokou úrovní standardů.  Projekt Rezidence Všehrdova 3 je umístěn v historické jádru Prahy v krásném neorenesančním měšťanském domě z konce 19. století, pouhých pár minut od centra Prahy. K prodeji zde bylo celkem 11 jednotek o dispozicích od 2+kk, přes 3+kk a 4+kk, až po jedinečný velkorysý mezonet 5+kk, který byl největším a taktéž posledním z prodaných bytů.

 

Vážíme si tohoto ocenění a všichni z týmu, developer, designeři i naše kancelář ho  považujeme za velký úspěch. Víme, kolik se za ním skrývá nadšení a chuti tvořit pro naše klienty kvalitní nabídku, kolik profesionality, týmové práce a úsilí, které jsme mu všichni věnovali od začátku do úspěšného konce.

 

  vsehrdova

kkk

 


 

 

3

 

 Region Praha 1 – Cena veřejnosti

Neorenesanční rezidence Všehrdova

 

 

Ano, Rezidence Všehrdova získala hned dvě ocenění, a i za toto jsme velmi vděční, neboť pochází přímo od Vás – veřejnosti. Děkujeme, jsme rádi, že jsme se mohli podílet na vytváření, prezentaci i výhradním prodeji tohoto krásného projektu.

 

byt-c-6-2

  


   

 

2

 

Region Praha 3 – Cena architektů

Rezidence Ateliérové byty Krásova

 

 

Ocenění designového projektu Rezidence Ateliérové byty Krásova nás utvrdilo v tom, že kreativita, originalita a promyšlenost jsou v architektuře stále vysoce ceněnými hodnotami. Pojem „ateliérové“ jsme vybrali právě proto, že v každé z jednotek je originálním způsobem řešený prostor a práce se světlem. Projektu dal ducha opět již v projektu Všehrdova 3 úspěšný tým – developer, naše kancelář a designové studio. Velké prosklené stěny v rastru, nadsvětlíky, zachování kleneb a vysoký standard vybavení umocnily v bytech jejich umělecký náboj s nádechem rukopisu průmyslového designu. To vše naleznete v kopci pod náměstím Jiřího z Poděbrad, na hranici Žižkova a Vinohrad, kde stále ještě zbývá posledních pár jednotek.

 

03

4

 

Návrh konceptu, vizualizace a optimalizované půdorysy obou projektů vznikaly v týmu tvořeném designovým studiem LaDesign, projektovou manažerkou a prodejním týmem LUXENT, samozřejmě ve spolupráci s projektanty a architekty developera firmy PESTR s.r.o. Všem děkujeme a developerské společnosti PESTR jsme všichni vděční za projevenou důvěru a otevřenou spolupráci na obou jedinečných rezidencích. 

 

 

 

Life & style

Novinky ze světa realit