domy z ulice

Rezidenční projekt V REMÍZKÁCH - 12 rodinných domů o dvou jednotkách se zahradami v Klecanech, Praha-východ


O projektu

Nový projekt 12 rodinných dvojdomů se zahradami vyrůstá v blízkosti Prahy, v jihovýchodní části Klecan - oblíbeného města na břehu Vltavy. Projekt architektonicky čistých domů, každý o dvou samostatných bytech s vlastní zahradou, je vzdálen jen 25 minut jízdy autem i MHD až od centra Prahy. Záměrem projektu je vytvořit příjemné autonomní rodinné bydlení v městě blízko Prahy i krásné přírody povodí Vltavy se skvělou dostupností do metropole. Pozemek projektu je mírně svažitý, jižní, všechny domy mají své zahrady a garáž. Komornost projektu je vedle kvality stavby a lokality jeho další nespornou předností. Rozprostřené rozmístění domů do trojúhelníku a posunutí vchodů do bytů v ose domu podporuje osobní soukromí obyvatel této nové rezidenční oblasti a liší se od běžné řadové zástavby.

12 DVOJDOMŮ O DVOU SAMOSTATNÝCH JEDNOTKÁCH

Nabízené půldomy jsou dvoupodlažní, s vlastním vchodem, se zahradou s pergolou a garáží. V přízemí je obývací pokoj s kuchyňským koutem a přípravou na kuchyni. V patře jsou pak tři ložnice, pracovna a koupelna. Standardy vybavení jsou kvalitní, budoucí majitelé si mohou ovlivnit výběr interiérových materiálů. Je zde příprava na kuchyni a klimatizační jednotky. V ceně domů je upravená zahrada s dřevěnou pergolou. Domy jsou zděné, zařízení koupelen od firmy Los Kachlos. Vytápění je plynovým kotlem. V oknech s izolačními trojskly jsou instalovány venkovní žaluzie. Domy jsou zateplené, energetická třída B. Dispozice jsou variabilní, s možností tří různých řešení.

ARCHITEKTURA

Rodinné domy v Klecanech jsou jednoduché moderní stavby, které nabízejí na svou velikost značný prostorový komfort a velkou variabilitu dispozičního řešení. Může je pohodlně obývat velká rodina se třemi dětmi nebo menší rodina s potřebou domácí pracovny. Vždy zajistí dostatek soukromí i pohodlný prostor pro setkávání, ať už v širším kruhu rodiny nebo s přáteli. Obývací pokoje jsou dostatečně dimenzované a umožňují různé varianty zařízení. V exteriéru na obývací pokoje navazují zahradní terasy stíněné dřevěnými pergolami. U pergol je provedená příprava pro elektrickou markýzu.

Konstrukce domů je masivní, tradiční, ale s využitím moderních materiálů a systémů. Obvodové stěny jsou z keramických cihel, které jsou na vnějším povrchu velmi dobře tepelně izolované. Stropy jsou železobetonové a střecha má také nadstandardní tepelnou izolaci. Díky této konstrukci domy výborně odolávají letnímu přehřívání. Tyto materiály zároveň zaručují velkou statickou odolnost, dlouhou životnost a nadstandardní akustické vlastnosti. Stropy jsou dimenzované vždy na celou šířku domu a dispozice uvnitř domu je tak variabilní.

Domy jsou nízkoenergetické, s malými nároky na spotřebu energie a jsou již ve standardním provedení velice komfortně vybavené. Jsou vytápěné moderními plynovými kondenzačními kotli s vysokou účinností. Tyto kotle také ohřívají pomocí velkého zásobníku teplou vodu, což zaručuje komfortní nastavování teploty vody i dostatečnou zásobu, kdykoliv bude potřeba. Žebříky v koupelnách mají elektrické topné patrony pro letní provoz pro celoroční sušení ručníků. Proti letnímu přehřívání jsou na všech oknech domu navíc předokenní rolety s elektrickým pohonem a v obytných místnostech je provedena příprava pro klimatizační jednotky. Všechny rozvody pro klimatizaci jsou tedy již zabudované a stačí připojit bez jakýchkoliv stavebních úprav dle přání majitele.

Před domy jsou bohatě dimenzovaná odstavná stání a každý dům je vybaven prostornou garáží, ve které bude možné kromě parkování umístit i jízdní kola, zimní pneumatiky, případně malou domácí dílnu.

LOKALITA

Bezprostřední lokalita projektu je pro budoucí obyvatele domů příznivá. Přímo na hranici pozemku se nachází školka a škola, na jižní hranici je přírodní prameniště potoka a z východu už jsou už jen volná příroda, dřeviny a pole. Celkově je lokalita výborně dostupná, občansky vybavená a zdobí ji přírodní krásy vltavského břehu s přístavem a historickým přívozem Klecánky - Roztoky, spojujícím Klecany s levým břehem a Prahou 6.

DOSTUPNOST

Na metro Kobylisy vzdálené 7,5 km jezdí několik příměstských linek, délka cesty je 15 min. Do centra Prahy trvá cesta okolo 20 minut. Spojení mezi pravým a levým břehem Vltavy zajišťuje také jeden z již jmenovaných historických vltavských přívozů. Cyklisté a rekreační sportovci a výletníci mohou využít nově vybudovanou cyklostezku Povltavím. Klecany všem nabízejí možnost příjemného posezení a občerstvení u řeky. 8 km podél vody jsou vzdáleny i Trojská botanická zahrada či Pražská ZOO.

O MĚSTĚ KLECANY

Klecany patří do okresu Praha-východ, Středočeský kraj. Žije zde 3.062 obyvatel. Ve městě jsou základní a mateřské školy, včetně Montessori MŠ a také základní umělecká škola. Dále je zde dům s pečovatelskou službou, obchody, restaurace, lékaři, pohotovostní služba, lékárna i veterinární klinika. Podél Vltavy vede nově zbudovaná cyklostezka s příjemným klecanským posezením pro všechny pocestné.

Dokončení projektu již tento podzim/zima 2020.

www.domyklecany.cz
Zakázka Dispozice Patro Obytná plocha Terasa / Balkón Zahrada Cena
DK-A1L 4+kk Přízemí 131 m2 Ano / Ne Ano (345 m2) PRODÁNO více
DK-A1P 5+kk Přízemí 131 m2 Ano / Ne Ano (269 m2) PRODÁNO více
DK-A2L 4+kk Přízemí 131 m2 Ano / Ne Ano (309 m2) PRODÁNO více
DK-A2P 5+kk Přízemí 131 m2 Ano / Ne Ano (320 m2) PRODÁNO více
DK-A3L 4+kk Přízemí 131 m2 Ano / Ne Ano (277 m2) PRODÁNO více
DK-A3P 5+kk Přízemí 131 m2 Ano / Ne Ano (365 m2) PRODÁNO více
DK-A4L 4+kk Přízemí 131 m2 Ano / Ne Ano (326 m2) PRODÁNO více
DK-A4P 5+kk Přízemí 131 m2 Ano / Ne Ano (315 m2) PRODÁNO více
DK-A5L 4+kk Přízemí 131 m2 Ano / Ne Ano (261 m2) PRODÁNO více
DK-A5P 5+kk Přízemí 131 m2 Ano / Ne Ano (300 m2) PRODÁNO více
DK-A6L 4+kk Přízemí 131 m2 Ano / Ne Ano (287 m2) PRODÁNO více
DK-A6P 5+kk Přízemí 131 m2 Ano / Ne Ano (269 m2) PRODÁNO více
DK-A7L 4+kk Přízemí 131 m2 Ano / Ne Ano (254 m2) PRODÁNO více
DK-A7P 5+kk Přízemí 131 m2 Ano / Ne Ano (358 m2) PRODÁNO více
DK-A8L 4+kk Přízemí 131 m2 Ano / Ne Ano (260 m2) PRODÁNO více
DK-A8P 5+kk Přízemí 131 m2 Ano / Ne Ano (332 m2) PRODÁNO více
DK-A9L 4+kk Přízemí 131 m2 Ano / Ne Ano (300 m2) PRODÁNO více
DK-A9P 5+kk Přízemí 131 m2 Ano / Ne Ano (274 m2) PRODÁNO více
DK-A10L 4+kk Přízemí 131 m2 Ano / Ne Ano (294 m2) PRODÁNO více
DK-A10P 5+kk Přízemí 131 m2 Ano / Ne Ano (294 m2) PRODÁNO více
DK-A11L 4+kk Přízemí 131 m2 Ano / Ne Ano (397 m2) PRODÁNO více
DK-A11P 5+kk Přízemí 131 m2 Ano / Ne Ano (377 m2) PRODÁNO více
DK-BL 4+kk Přízemí 131 m2 Ano / Ne Ano (377 m2) PRODÁNO více
DK-BP 5+kk Přízemí 131 m2 Ano / Ne Ano (249 m2) PRODÁNO více

Další developerské projekty

západ slunce

Nový projekt 32 designových bytů – Rezidence Nad Černými lesy, Praha-východ

Středočeský kraj, Kostelec nad Černými lesy, Kostelec nad Černými lesy
Prodej
Všechny developerské projekty