Travel designer: Osobní concierge pro dovolenou snů na míru

Plánovat si dovolenou, představovat si, jaké to bude, až dorazíte na místo, které jste si doma vysnili. Během pandemie se nejeden z nás zasnil, jak bude vypadat právě ta příští dovolená. Jenže sen se může lehce proměnit v noční můru, když se vaše představy nepotkají s realitou. V katalozích vše vypadá krásně, ale nemusí to být krásné právě pro vás. Jeden z partnerů společnosti Luxent – Exclusive Properties doporučuje svěřit vaši zaslouženou dovolenou do rukou travel designera, abyste předešli podobným zklamáním.

Travel designer je jako architekt, jenž zároveň ovládá obor psychologie. Naslouchá vám a na základě vašich představ dokáže vytvořit perfektní dům na míru vašemu životnímu stylu i představám. Podobně náročný úkol má Travel designer. Náplní jeho práce je objevovat svět a v něm to pravé k naplnění vašich tužeb. Poznává cizí kultury, testuje hotely, zážitky i služby. 

Díky těmto zkušenostem načerpaným přímo v dané destinaci je to ten správný člověk, kterému svěřit přípravu dovolené. Tak jako si můžete vybrat mezi domem z katalogu a domem od architekta, můžete si vybrat mezi dovolenou z katalogu a dovolenou navrženou Travel designerem. „Většina z nás ví, jaký dům by chtěla – ale nenavrhuje si jej sama. Víme i, kam bychom chtěli jet nebo co zažít, a i v tomto případě přináší využití profesionálních služeb nový rozměr kvality,“ shrnuje Marek Babšický, jednatel cestovní kanceláře Exclusive Tours, která se specializuje právě na bespoke dovolené a která je partnerem Luxentu pro cestování. „Hluboká znalost destinací a osobní zkušenosti s hotely a zážitky, které našim klientům nabízíme, jsou jedinou cestou, jak zaručit opravdu nekompromisní dovolenou,“ dodává Vladimír David, CEO Exclusive Tours. Podle jeho slov sítem pro doporučení klientům propadnou skutečně pouze výjimečné hotely.

Profesionál k vašim službám

Život je plný překvapení a nečekaných zvratů. Pokud se v dokonalém dovolenkovém plánu něco zadrhne, stále je tu váš travel designer, který je připraven kdykoliv nečekanou situaci řešit. Kromě plánování má v malíčku organizaci a hladký průběh vaší cesty bez výmolů je pro něj prioritou. Má výjimečné know-how, zná destinaci i poskytovatele služeb, což je klíč k efektivnímu řešení případných komplikací. Problém není slovo, které chcete na dovolené slyšet a už vůbec ne se jím zabývat. „Našim klientům jsme k dispozici nonstop, naplánování každého detailu dovolené je v podstatě teprve začátkem naší práce,“ přibližuje Michaela Pipek, chief travel designer Exclusive Tours.

Klíčový je osobní přístup

Spolupracovat s těmi, kteří nás znají a vědí, co chceme, šetří čas, peníze a životní energii. Nemáme jen osobní bankéře nebo kouče motivující k rozvoji naší osobnosti. I obyčejné dny máme spojené s kadeřníkem, beauty terapisty, barberem, fitness trenérem a dalšími lidmi, jejichž profesionální služby dělají život snazším. Proč mezi ně nezahrnout i travel designera, který nejenže vám naplánuje unikátní dovolenou bez listování v katalogu, ale bude i dálkově k dispozici po dobu jejího trvání. „Koncepty, které připravujeme se neomezují jen na konzervativní představu luxusního cestování ve stylu exkluzivních resortů na Maledivách, Seychelách nebo Mauriciu. Připravujeme pro klienty také zážitkové cesty do Peru, Japonska, na Aljašku či do Indie nebo jim představujeme evropské metropole z úplně nového pohledu. Vše vychází z toho, co klient očekává – na našem týmu pak je jeho očekávání předčít,“ vysvětluje Michaela Pipek.

Fantazii se meze nekladou

Život je prý přesný součet náhod a krásným náhodám je třeba jít naproti. Co třeba slyšet srdce bít intenzivněji na vrcholcích hor, na opuštěné pláži, žasnout nad krásami planety uprostřed pralesa nebo za okny vyhřáté lodi v Antarktidě? Unikat do náruče přírody i do ruchu velkoměst za kulturními zážitky? Překvapení pro blízké v podobě tajného výletu? Nebo úplně jiný nápad? Nechte se inspirovat a užívejte si. Bez starostí. Více info najdete na https://www.exclusivetours.com/ 

Life & style

Novinky ze světa realit