Fotoreportáž | Jedinečná událost na Vodárenské věži pořádaná ve spolupráci s Developers Club

Jedinečná podvečerní událost na vodárenské věži v Libni, pořádaná ve spolupráci s Developers Club, spojená s prohlídkou nemovitosti, jazzovou hudbou a vynikajícím cateringem.

Fotoreportáž | Jedinečná událost na Vodárenské věži pořádaná ve spolupráci s Developers Club

Ve středu 20.6.2018 se na Vodárenské věži v pražské Libni konala jedinečná událost spojená s prohlídkou této unikátní technické památky. Ve spolupráci s Developers Club jsme uspořádali akci, na níž měli hosté možnost prohlédnout si neobvyklé interiéry této nemovitosti, seznámit se podrobně s její nákladnou rekonstrukcí a přeměnou na neopakovatelné rezidenční či komerční sídlo.

 

Tato 42 metrů vysoká vodárenská věž, kterou najdete exkluzivně k prodeji v naší realitní kanceláři, byla postavena v letech 1903–1904 podle projektu Kanceláře vodárenského královského hlavního města Prahy stavitelem Františkem Schlafferem a přibližně šedesát let sloužila jako zásobárna vody pro nižší část Libně. Do jejího vodojemu se vešlo až 178 m3 vody. V 60. letech byla vyřazena z provozu a od té doby zůstala dlouhodobě neudržována. V r. 1991 se věž stala chráněnou kulturní památkou České republiky. Mezonetová obytná část se nachází v ikonickém tamburu věže s proskleným výtahem. V podzemní části stavby pak najdete luxusní prostory pro relaxační centrum s uzpůsobením pro bazén, saunu, bar a jiné. Více informací o vodárenské věži si můžete přečíst v tomto odkazu


Celý teplý slunečný podvečer se odvíjel v příjemném komorním duchu za doprovodu živé jazzové hudby, přichystán byl i chutný catering a vynikající šampaňské Veuve Clicquot. 

 

Prohlédněte si fotoreportáž z této jedinečné akce:

 

helma-luxent

plachta-luxent

hoste

udalost-na-vodarenske-vezi

catering-s-napoji

spokojeni-hoste

ucastnici-akce

veganske-jarni-zavitky

chystani-cateringu

jazzova-kapela

hovorici-hoste

veuve-clicquot

majitel-spolecnosti

majitel-luxentu

maklerka-luxent

akce-ve-vodarenske-vezi

budouci-relaxacni-centrum

catering

hoste-na-akci-vodarenska-vez

hoste-na-akci

prilby

jazzovy-hudebnik

hudebnik

studeny-catering

reditel-spolecnosti-luxent

schodiste

vytah

prezentace-vodarenske-veze

darkove-tasky

 

Life & style

Novinky ze světa realit