Zahájen prodej bytů – Projekt Kněžívka Tuchoměřice

Představujeme nový rezidenční projekt Kněžívka Tuchoměřice, Praha-západ. K prodeji je zde 12 bytových jednotek, navržených ve vysokém standardu, každý s odlišnými dispozicemi.

Zahájen prodej bytů – Projekt Kněžívka Tuchoměřice

 

Představujeme Vám nový komorní developerský projekt Kněžívka, první bytový dům svého druhu v Tuchoměřicích na Praze-západ.

Bytový dům je navržen ve vysokém standardu a tak, aby splňoval nároky moderního, pohodlného bydlení. Předností projektu jsou především vysoké stropy, velká okna, která velkoryse prosvětlují interiéry a dávají pocit světlosti a vzdušnosti. Zájemci si mohou vybrat z rozmanitých dispozic, neboť každá bytová jednotka je navržena individuálně a žádná z nich není identická. V podzemí se nachází garáže a sklepy, v prvním a druhém obytném nadzemním patře po šesti bytech 1+kk a 2+kk a dva největší byty mají terasy. 

 

do-clanku

 

Dům stojí trochu stranou od hlavní obecní komunikace, její provoz za vzrostlými stromy neruší toto klidné místo v zeleni a staré zástavbě. Svým objemem, stylem a barvou fasády s opukovou podezdívkou a sedlovou střechou v barvě terakoty harmonizuje s okolní přírodou i sousedními staveními. V okolí postupně vzniká komorní bytová čtvrť s malebným parkem podél potoka.

 do-clanku2

 

V okolí obce Tuchoměřice je nádherná okolní příroda, zajímavá místa a historické památky. Nesporně největší výhodou je bezprostřední blízkost Prahy 6 a výborné dopravní spojení MHD na metro.
Sociální vybavenost v Tuchoměřicích – pošta, restaurace a prodejny, škola a školka, společenský dům. Vše ostatní v okolních obcích, Suchdole, v Bubenči a v Dejvicích.) Možnost větších nákupů v OC Šestka u letiště a v Lidlu v Horoměřicích.  V dobré dojezdové vzdálenosti od mezinárodního letiště Václava Havla.  

 

Life & style

Novinky ze světa realit