Prodej bytů v komorním projektu na Praze 6 - Ruzyně

Zahájen prodej čtyř bytů v Praze 6, Ruzyni. Byty jsou mezonetové, náleží k nim prostorné terasy a vlastní parkovací stání v garáži. Bydlení s výbornou dopravní dostupností.

 komorní projekt na Praze 6

Na Praze 6, v klidné ale výborně dostupné části Ruzyně, vznikla nová komorní rezidence. Vybrat si můžete hned ze čtyř prostorných mezonetových bytů o dispozicích 3+kk s prostornými terasami a krásným výhledem.

Bytový projekt se nachází ve staré zástavbě, je obklopen zelení a svojí výškou a architekturou je v harmonii s okolní přírodou i sousedním kamenným stavením. Z opačné strany sousedí s moderním bytovým domem a současně stojí stranou od hlavní ruzyňské komunikace.

kuchyňský kout

Moderní a pohodlné bydlení

Dvoupodlažní byty umístěné ve druhém a třetím nadzemním podlaží (1. a 2. patře) jsou navrženy tak, aby splňovaly nároky moderního a pohodlného bydlení. Interiéry jsou příjemně prosvětleny díky rozměrným oknům s izolačními trojskly, výška stropů navíc dává pocit vzdušnosti. Byty jsou k prodeji včetně dokončení podlah, koupelen, dveří ve vysokém standardu. Každá z jednotek má samostatný plynový kotel, podlahové topení, odvětrání na kuchyňskou digestoř, pohledový stropní beton v hlavní obývací části a ke každé z nich náleží vlastní garážové stání přímo v domě. 

obyvaci-zona

master-loznice

Praha 6 vyniká okolní přírodou, zajímavými místy i historickými památkami

Městská část Ruzyně nabízí vedle výborného dopravního spojení do centra Prahy (MHD, Pražský okruh na veškeré dálniční a silniční komunikace v ČR) i blízkost mezinárodního Letiště Václava Havla. Lokalita vyniká okolní přírodou, zajímavými místy i historickými památkami – Bílá hora, Divoká Šárka, zámky a historické statky v okolních vesnicích, historické stezky, nejstarší železnice na území Prahy a další zajímavosti. K relaxaci a sportování poslouží jezdecké areály v místě i v sousedních vsích, které umožňují ustájení koní a základní jezdecký výcvik, také cyklistické a turistické trasy, plavecké bazény na Suchdole a na Julisce v centru Prahy 6, fitness kluby a další. Nesporně největší výhodou je bezprostřední blízkost centra Prahy 6 s veškerou občanskou vybaveností, četnými školami a školkami i pražskými vysokými školami v Dejvicích a na Suchdole.

kuchyňský kout

koupelna

Life & style

Novinky ze světa realit