Butikový horský projekt Apartmány Albeřice, Horní Maršov - Dolní Albeřice, Krkonoše

Horní Maršov, Dolní Albeřice, Trutnov, Královéhradecký kraj

O nemovitosti

Hledáte rekreační bydlení na horách stranou davů, leč sjezdovky v dojezdu minut a cyklostezky pod nosem? Chcete dopřát dětem svobodu hry v přírodě? Máte rádi kvalitně postavené a nadstandardně vybavené nemovitosti a horský luxus? Pak vás zaujme nový developerský projekt designových apartmánů v malebném údolí Horního Maršova – s celoročně udržovanou komunikací až k domu – v Dolních Albeřicích. Nové Apartmány Albeřice jsou vzdálené patnáct minut autem od Pece pod Sněžkou i Janských Lázní. Na Sněžku vedou značené běžkařské i cyklistické tratě přímo ode dveří domu. Na Sněžku vedou značené běžkařské a cyklistické tratě přímo ode dveří domu. Druhé celoroční bydlení má svoje neopakovatelné kouzlo, na úpatí krkonošských hor se nacházejí horské osady i samoty.

V krásné, klidné lokalitě s bohatou historií už od dob Keltů, na pozdější oblíbené pašerácké stezce vyroste butikový developerský projekt o 11 apartmánech s dispozicemi 1+kk – velkorysé 3+kk (46 m2 – 166 m2 vč. teras). K apartmánům bude náležet kryté parkovací stání, lyžárna a zabezpečená kolárna. Koncept vzešel z dílny studia Morix, ve spolupráci s developerem a projekční kanceláří Kompozitura. Apartmány Albeřice svou koncepcí uspokojí nejnáročnější požadavky na druhé bydlení i investici uprostřed krkonošské přírody. Každý apartmán má svou terasu a ty v přízemí také zahrádku. Projekt v srdci Krkonoš je obklopen lukami a lesy, jižní a západní terasy nabízejí příjemné chvíle odpočinku u vína po sportovním výkonu. Vybrané apartmány mají krb a integrovanou domácí saunu. Náročné budoucí majitele potěší také vysoké standardy interiérového vybavení pokojů i koupelen v čistě přírodních materiálech včetně kamene, s hojným využitím obkladů z masivního dřeva ve standardu i nadstandardu.

Stavba nízkopodlažního domu bude zahájena ke konci roku 2022. Dokončení se plánuje ve 3Q 2024. Dům bude vytápěn tepelným čerpadlem s podlahovým vytápěním, velkoformátová okna budou vybavena předokenními hliníkovými žaluziemi. Součástí jednotek bude „chytrá domácnost“, tedy systém vzájemně komunikujících prvků, kterými si můžete zpříjemnit či usnadnit život. Pro bližší informace navštivte web projektu nebo kontaktujte naši makléřku.

Více na: www.apartmanyalberice.cz

Vizualizace mají pouze ilustrativní charakter.

Detail projektu

Zakázka Dispozice Patro Užitná plocha Obytná plocha Terasa/Balkón/Lodžie Zahrada Cena
AA-2 2+kk přízemí 72 m2 58 m2 14 m2 / Ne / Ne Ne Rezervováno Detail
AA-3 3+kk přízemí 168 m2 146 m2 22 m2 / Ne / Ne Ne na vyžádání Detail
AA-5 2+kk 1. patro 59 m2 48 m2 Ne / Ne / 11 m2 Ne na vyžádání Detail
AA-7 2+kk 1. patro 59 m2 49 m2 Ne / Ne / 11 m2 Ne na vyžádání Detail
AA-10 3+kk 2. patro 116 m2 92 m2 Ne / Ne / 24 m2 Ne Rezervováno Detail
AA-11 3+kk 3. patro 98 m2 84 m2 Ne / Ne / 14 m2 Ne na vyžádání Detail

Zatáhněte pro více položek