Butikový horský projekt Apartmány Albeřice, Horní Maršov - Dolní Albeřice, Krkonoše

Představujeme apartmány Albeřice

Krkonoše jsou vášeň

Horní Maršov, Dolní Albeřice, Trutnov, Královéhradecký kraj

PŘEDSTAVUJEME APARTMÁNY ALBEŘICE

V srdci Krkonoš, mezi Pecí pod Sněžkou a Jánskými lázněmi, v malebném romantickém údolí Horního Maršova v snadném a rychlém dosahu velkých lyžařských středisek stavíme 11 horských apartmánů o dispozici 1+kk až 3+kk s venkovním krytým parkovacím stáním, společnými prostorami v domě a zabezpečeným zděným skladem pro kola a lyže.

PŘEDSTAVUJEME APARTMÁNY ALBEŘICE

V létě i v zimě. Váš druhý domov.

Záměrem projektu je vytvořit luxusní druhé bydlení pro milovníky hor, volnosti a plného života, kteří upřednostňují spíše koncept blízký soukromým horským chalupám než turisticky vytíženým lyžařským centrům. Apartmány Albeřice jsou právě takové – bydlení uprostřed přírody, v klidu a tichu, leč v pohodlné a rychlé dojezdové vzdálenosti jak do hlavních lyžařských středisek v Peci a Jánských lázních, s jejich zázemím restaurací či zábavních a wellness center, tak i na mnoho menších sjezdovek v blízkém okolí. V letní sezóně pak můžete nastoupit na cyklistické i turistické trasy, včetně té na Sněžku, rovnou z vašich dveří.

Etapy projektu

Zahájení prodeje

2Q/2023

Zahájení stavby

1Q/2024

Dokončení hrubé stavby

4Q/2024

Dokončení projektu

3Q/2025

Předávání jednotek

4Q/2025

Nabídka bytů

Zakázka Dispozice Patro Užitná plocha Obytná plocha Terasa/Balkón/Lodžie Zahrada Cena
AA-1 2+kk přízemí 72 m2 58 m2 14 m2 / Ne / Ne Ne na vyžádání Detail
AA-3 3+kk přízemí 168 m2 146 m2 22 m2 / Ne / Ne Ne na vyžádání Detail
AA-4 1+kk 1. patro 46 m2 39 m2 Ne / Ne / 7 m2 Ne na vyžádání Detail

Zatáhněte pro více položek

ARCHITEKTURA PROJEKTU

Luxus v tradičním duchu

Koncept projektu Apartmány Albeřice pochází z dílny studia MORIX manželů Pizingerových. Ve spolupráci s developerem a jeho projekční kanceláří Kompozitura vzniká nové stylové apartmánové bydlení v srdci Krkonoš. Apartmány Albeřice jsou koncipovány v duchu nejkrásnějších, moderních horských chalup v luxusně tradičním stylu.

STANDARDY

Vysoké standardy pro váš komfort

Stavebně-technické standardy

Stáhnout PDF

Interiérové standardy

Stáhnout PDF

LOKALITA

Poznejte nezaměnitelnou atmosféru Krkonošských hor

Obec Dolní Albeřice leží v malebném údolí chráněné krajinné oblasti východních Krkonoš. Je částí obce Horní Maršov, ležící ve výšce 640- 1008 m.n.m., jen 12 km vzdálená od Pece pod Sněžkou. Tato jedna z nejvyhledávanějších krkonošských lokalit nabízí bezpočet možností vyžití v každé sezóně a tato nabídka se s rozvojem regionu neustále rozšiřuje.