Prodej

Prodej bytu 2+1/3T, 114 m2, Praha 1 - Nové Město

114 m2 Lannova, Praha 1 - Nové Město Prodáno

O nemovitosti

Nabízíme k prodeji prostorný byt 2+1 o celkové užitné velikosti 114 m2 ve vyhledávané lokalitě Prahy 1, v ulici Lannova. Byt vhodný k rekonstrukci či rozšíření dispozic je situován v posledním, 6. patře reprezentativního činžovního domu z roku 1938 dle návrhu významného rakouského architekta Fritze Lehmanna. Součástí jsou tři prostorné terasy o celkové velikosti 25 m2 s nádhernými výhledy na Vltavu, nábřeží a Letenské sady.

Interiér (89 m2) zahrnuje vstupní chodbu, samostatnou kuchyň s terasou (5 m2), komoru, pokoj pro služku, obývací pokoj s další zastřešenou terasou směrem do vnitrobloku (8 m2), prostorný pokoj s ložnicí a vstupem na třetí terasu (12 m2) s úchvatnými výhledy, koupelnu s vanou a oddělenou toaletu.

Dřevěné parketové podlahy a dlažba, dvojitá špaletová okna a dvoukřídlé dveře na terasy. Zachované původní prvky a detaily. Součástí je také sklep. Činžovní dům ve funkcionalistickém stylu s reprezentativním vstupem a mramorovým obložením.

Nemovitost se prodává v současném stavu, vizualizace v galerii jsou vytvořené pro představu možného řešení interiéru.

Veškerá občanská vybavenost (obchody, restaurace, kavárny) a výborná dopravní dostupnost. Vyhledávaná pražská část společenského života, kultury a sportu. V sousedství se nachází park a dětské hřiště Lannova, nábřeží řeky Vltavy či ostrov Štvanice. Nedaleko je obchodní centrum Palladium.

Parametry nemovitosti

Číslo zakázky

N5626

Cena

Prodáno

Druh

Dispozice

2+1

Užitná plocha

114 m2

Všechny parametry