Prodej

Prodej bytu 2+1, 62 m2 se zahradou 150 m2, Praha 12 - Modřany

62 m2 Nad Rážákem, Praha 12 - Modřany Prodáno

O nemovitosti

Nabízíme k prodeji nadstandartní, zrekonstruovaný, světlý byt 2+1 se zahrádkou o ploše 150 m2, situovaný v činžovní vile z roku 1920 v klidné vilové čtvrti na Praze 4 (jež spadá pod Prahu 12) v Modřanech. Byt disponuje několika úložnými prostory (ve sklepě, na půdě, v zahradním domku a společném domku na společné části pozemku). Jedná se o dům se čtyřmi bytovými jednotkami v osobních vlastnictvích. Námi nabízený byt je jediným v domě se samostatným vstupem z vlastní zahrady.

Byt o reálné výměře 62 m2 (evidovaná výměra 54,6 m2) je situován v přízemí se samostatným vchodem z přilehlé a udržované zahrady o velikosti 150 m2 ve výhradním užívání. Na zahradě stojí zahradní domek a letní posezení.

Dispozice se skládá z malé předsíně, kuchyně s chodbou, koupelny s toaletou a ze dvou průchozích pokojů (24 m2 a 20 m2). V bytě jsou velká nová okna směřující do zahrady. V roce 2012 byla provedena kompletní rekonstrukce (nové rozvody, omítky, podlahy a krytiny, okna, topení a boiler). V předsíni, na chodbě a v koupelně je dlažba s elektrickým podlahovým topením. Vytápění plynovými topidly WAW, kuchyňská linka s plynovým sporákem, TUV elektrický boiler. Koupelna s toaletou a zděným sprchovým koutem. V bytě je zavedený internet. Byt se prodává částečně zařízen (kuchyňská linka, koupelnové vybavení, vestavěné skříně).

Nemovitost má další velké benefity v podobě prostor k využití: zahradní domek (16 m2), sklepní koje (3,5 m2), sklad (6 m2), půdní kóje (25 m2). Do zahradního domku je zavedena elektřina, vně je přístřešek na dřevo či gril a také malá místnost na zahradní techniku a nářadí. Využít ho lze jako ateliér nebo letní zázemí. Domek je celodřevěný s oknem, dřevěnou prkennou podlahou a uzamykatelnými dveřmi. Na společném dvoře je objekt bývalé prádelny, kde má každá bytová jednotka svoji další kóji na skladování nebo může posloužit jako malá garáž na motorku.

Ideální a rychlé spojení do centra autem přes městský okruh a MHD (stanice tramvají vzdálená 3 minuty chůze s přímou linkou do centra Prahy), v blízkém okolí je plná občanská vybavenost (supermarkety, OC Novodvorská, školy a školky, dětská hřiště, místní poliklinika, veterinární klinika, pošta, restaurace, úřad Městské části Praha 12). Nedaleko se nachází krásná zeleň a příroda (Modřanská rokle a Kunratický les), oblíbené nábřežní stezky pro pěší a cyklisty podél Vltavy, blízkost golfového klubu v Hodkovičkách a tenisového centra Braník.

Třída energetické náročnosti G je uvedena pouze dočasně z důvodu plnění zákonných požadavků, průkaz je zadán k vypracování.

Parametry nemovitosti

Číslo zakázky

N5985

Cena

Prodáno

Druh

Dispozice

2+1

Užitná plocha

62 m2

Všechny parametry