obývací pokoj

Prodej bytů s terasami ve výjimečném komorním projektu, Praha 6 - Ruzyně


O projektu

Představujeme Vám čtyři výjimečné a perfektně řešené byty ve druhém a třetím nadzemním patře s terasami v komorním bytovém projektu v centru Ruzyně, postaveném ve staré zástavbě a obklopené zelení.

Byty jsou navrženy tak, aby splňovaly nároky moderního, pohodlného bydlení. Rozměrná okna velkoryse prosvětlují interiéry, výška stropů dává pocit světlosti a vzdušnosti. Celková stavba svým objemem, výškou a stylem harmonizuje s okolní přírodou i sousedním kamenným stavením a perfektně do místa zapadá. Z opačné strany sousedí s moderním bytovým domem a zároveň stojí stranou od hlavní ruzyňské komunikace. Každý z bytů má vlastní garážové stání přímo v domě.

V přízemí domu se nachází garáže se samostatnými vjezdy. Čtyři byty, všechny o dispozici 3+kk s terasami a s vlastní garáží se nachází ve druhém a třetím nadzemním podlaží a prodávají se shell & core s možností dostavby na přání majitele.
Byty mají okna s izolačními trojskly, samostatné plynové kotle, podlahové topení, odvětrání na kuchyňskou digestoř, pohledový stropní beton v hlavní obývací části.


Navržené standardy vybavení ve vizualizacích:

Sapeli zárubně a dveře vyšší standard
Dřevěné podlahy Maister - atest Modrý anděl
Obklady v dekoru světlého mramoru
Designové baterie Hansgrohe
Česká sanitární keramika Roca
Plně vybavená kuchyňská linka
Vestavěné skříně na míru
Designový nábytek a doplňky


Výhody bydlení v projektu

Dvojpatrové byty působí velkoryse, disponují prostornými terasami s krásným výhledem a všechny mají vlastní garážová stání přímo v objektu.

Ruzyně je obklopena nádhernou okolní přírodou, zajímavými místy i historickými památkami – Bílá hora, Divoká Šárka, zámky a historické statky v okolních vesnicích, historické stezky, nejstarší železnice na území Prahy a další zajímavosti.

K relaxaci a sportování poslouží jezdecké areály v místě i v sousedních vsích, které umožňují ustájení koní a základní jezdecký výcvik, také cyklistické a turistické trasy, plavecké bazény na Suchdole a na Julisce v centru Prahy 6, fitness kluby a další.

Nesporně největší výhodou je bezprostřední blízkost centra Prahy 6 s veškerou občanskou vybaveností. Četné školy a školky, české i mezinárodní, většina pražských vysokých škol sídlí v Dejvicích a na Suchdole. Množství obchodů a restaurací, možnost větších nákupů v OC Šestka. Výborné dopravní spojení MHD s centrem Prahy a také napojení přes Pražský okruh na veškeré dálniční a silniční komunikace v ČR, a také blízkost mezinárodního Letiště Václava Havla.
Zakázka Dispozice Patro Obytná plocha Terasa / Balkón Zahrada Cena
RUZ-201 3+kk 2. patro 82 m2 33 m2 / Ne Ne 9 142 500 Kč více
RUZ-202 3+kk 2. patro 85 m2 8 m2 / Ne Ne 8 301 000 Kč více
RUZ-203 3+kk 2. patro 86 m2 8 m2 / Ne Ne 8 449 500 Kč více
RUZ-204 3+kk 2. patro 82 m2 8 m2 / Ne Ne 8 017 500 Kč více

Další developerské projekty

byty Tuchoměřice dům

Prodej nových bytů v komorním projektu Kněžívka Tuchoměřice

Středočeský kraj, Tuchoměřice, Tuchoměřice
Prodej
Všechny developerské projekty