Prodej

Prodej venkovského stavení 5+1, 411 m2, na pozemku 5.368 m2, Mirošovice - Praha-východ

411 m2 U Zvoničky, Mirošovice, Praha-východ, Středočeský kraj Prodáno

O nemovitosti

Nabízíme k prodeji stylové venkovské stavení z roku 1860, které bylo velmi citlivě zrekonstruováno v letech 1998-2002 českým architektonickým studiem de.fakto. Interiér o rozloze 411 m2 je velmi prostorný, prosvětlený a kombinace původní staré dlažby, klenutých cihlových stropů a odhalených trámů dodává domu ojedinělou venkovskou atmosféru.

V přízemí domu se nachází vstupní hala ,plně vybavená kuchyně s velmi prostornou jídelnou, velkorysý obývací pokoj s krbem a původním cihlovým stropem, dále je zde technická místnost s kotlem a toaleta.

Horní patro nabízí čtyři ložnice, z nichž jsou dvě místnosti momentálně využívány jako dětské pokoje, hlavní ložnice, ateliér, šatna a dvě koupelny s vanou a sprchovým koutem. Chodba mezi ložnicemi je prosvětlená skleněnou otevíratelnou střechou, která má senzory na déšť. Vybavení domu zahrnuje v přízemí podlahové topení s původní dlažbou, okna jsou z nerozbitného skla, pohybový bezpečnostní systém, vybavení domu je dovezené z Francie, Anglie a Německa.

Pozemek má rozlohu 5368 m2 a je zde zrekonstruovaná stodola, která se dá využít jako dílna, a garáž pro dvě auta. Zahrada je krásně upravená se vzrostlými stromy, pozemkem protéká potůček s možností obnovení rybníčku. Dům má vlastní studnu.

Mirošovice jsou obec s veškerou občanskou vybaveností. Nechybí základní a mateřská škola, potraviny, restaurace, vlakové nádraží s pravidelnými spoji do Prahy a Benešova, a autobusová doprava se spoji do Velkých Popovic.

Vzdálenost do centra Prahy asi 30 km, autem zhruba 25 minut.

Parametry nemovitosti

Číslo zakázky

N5323

Cena

Prodáno

Druh

Kategorie

Užitná plocha

411 m2

Všechny parametry