Prodej

Prodej venkovského stavení 5+1, 411 m2, na pozemku 5.368 m2, Mirošovice - Praha-východ

411 m2 U Zvoničky, Mirošovice, Praha-východ, Středočeský kraj Prodáno

O nemovitosti

Nabízíme k prodeji stylové venkovské stavení z roku 1860, které bylo velmi citlivě zrekonstruováno v letech 1998-2002 českým architektonickým studiem de.fakto. Interiér o rozloze 411 m2 je velmi prostorný, prosvětlený a kombinace původní staré dlažby, klenutých cihlových stropů a odhalených trámů dodává domu ojedinělou venkovskou atmosféru.

V přízemí domu se nachází vstupní hala ,plně vybavená kuchyně s velmi prostornou jídelnou, velkorysý obývací pokoj s krbem a původním cihlovým stropem, dále je zde technická místnost s kotlem a toaleta.

Horní patro nabízí čtyři ložnice, z nichž jsou dvě místnosti momentálně využívány jako dětské pokoje, hlavní ložnice, ateliér, šatna a dvě koupelny s vanou a sprchovým koutem. Chodba mezi ložnicemi je prosvětlená skleněnou otevíratelnou střechou, která má senzory na déšť. Vybavení domu zahrnuje v přízemí podlahové topení s původní dlažbou, okna jsou z nerozbitného skla, pohybový bezpečnostní systém, vybavení domu je dovezené z Francie, Anglie a Německa.

Pozemek má rozlohu 5368 m2 a je zde zrekonstruovaná stodola, která se dá využít jako dílna, a garáž pro dvě auta. Zahrada je krásně upravená se vzrostlými stromy, pozemkem protéká potůček s možností obnovení rybníčku. Dům má vlastní studnu.

Mirošovice jsou obec s veškerou občanskou vybaveností. Nechybí základní a mateřská škola, potraviny, restaurace, vlakové nádraží s pravidelnými spoji do Prahy a Benešova, a autobusová doprava se spoji do Velkých Popovic.

Vzdálenost do centra Prahy asi 30 km, autem zhruba 25 minut.

Parametry nemovitosti

Číslo zakázky

N5323

Cena

Prodáno

Adresa

U Zvoničky, Mirošovice, Praha-východ, Středočeský kraj

Druh

Domy

Kategorie

Rodinný

Užitná plocha

411 m2

Všechny parametry