Prodej

Prodej vily 5+kk, 373 m2, na poz. 14044 m2, Slapská přehrada

373 m2 Slapy, Praha-západ, Středočeský kraj Prodáno

O nemovitosti

Exkluzivně nabízíme prodej unikátní nemovitosti u Slapské přehrady. Jedná se o prvorepublikovou, původně letní vilu po rekonstrukci s užitnou plochou 301 m2, menším loftem pro hosty s plochou 72 m2 a pozemkem 14.044 m2. Na pozemku se nachází vila, domek pro hosty, vinný sklípek, menší domeček na zahradní nářadí, kryté parkovací stání, částečně kryté zázemí s ohništěm, venkovní bazén, vinice, zeleninová zahrada, okrasná zahrada, skleníky a ovocný sad. Nemovitost je přístupná z asfaltové komunikace, je napojena na veřejný vodovodní řad a elektrorozvodnou síť. Kanalizace je svedena do septiků na pozemcích.

V suterénu je prádelna, sušárna, místnost s technickým zázemím domu a prostorem pro zahradní techniku, původně garáž. Vně objektu, v suterénní části, jsou pak pod terasou využity prostory na tepelná čerpadla a zázemí bazénu.

V přízemí domu je prosklená vstupní veranda, na ni navazuje hala. Společenská část domu v přízemí má okna s výhledem na přehradu. Na obývací část s krbem je napojena jídelní zóna, kuchyně s ostrůvkem a dalším kuchyňským zázemím. Vedle kuchyně je umístěna spíž. V tomto patře je též toaleta s umyvadlem odcloněná malou chodbou. Na obývací zónu navazuje terasa s bazénem (13,3 x 4,5 m). Bazén je vyhřívaný tepelnými čerpadly, krytý posuvným zastřešením. V podkroví jsou tři ložnice. V každé z ložnic je velká postel (dvoulůžko). Ve dvou pokojích jsou vestavěné šatní skříně, hlavní ložnice má navazující šatnu. V tomto patře je prostorná koupelna se sprchou, vanou, umyvadly a toaletou. Dále je zde umístěna samostatná toaleta.
U venkovní terasy je stylový vinný sklípek. Kamenná stavba s valenou klenbou, policemi na víno, kuchyňským zázemím, prostorem pro posezení a toaletou, je velmi nenápadně zasazená do terénu. Vedle vily, z opačné strany, je postaven malý zděný domeček na zahradní náčiní. Za ním se nachází kryté parkovací stání pro tři vozy a ještě dále je kruhové, částečně kryté posezení s ohništěm.

Na jižní straně pozemku, ve vzdálenosti cca 150 m od hlavní vily, je vybudované zázemí pro hosty či další členy rodiny. Objekt z roku 2014 připomíná loft. V přízemí má umístěnou společenskou zónu s kuchyňským koutem. Obdélníková okna procházející souvisle z přízemí do podkroví umožňují úchvatné průhledy na řeku. V přízemí se nachází ještě koupelna s WC a komora s technickým zázemím. Ze společenské části vedou kovové schody do podkrovní části, tzv. galerie v tomto objektu. Jedná se o spací zónu. Krbová kamna zajišťují tepelný komfort. Jako další zdroj vytápění je možné topit el. energií. Užitná plocha domu je cca 75 m2.

Zahradu tvoří ovocný sad, užitná zeleninová zahrada se skleníky a okrasná zahrada. U vily je vinohrad, tři skleníky a zeleninové záhony. Zahradu obsluhuje automatický zavlažovací systém. Na pozemku je vrtaná studna o hloubce 93 m.

Parametry nemovitosti

Číslo zakázky

N5160

Cena

Prodáno

Druh

Kategorie

Užitná plocha

373 m2

Všechny parametry