Prodej

Prodej rodinného domu 8+2/T, 380 m2, na pozemku 3.420 m2, Třebichovice

380 m2 Třebichovice, Kladno, Středočeský kraj Prodáno

O nemovitosti

Nabízíme exkluzivně kompletně zrekonstruovaný rodinný dům (možno i dvougeneračně) - o zastavěné ploše 461 m2, užitná plocha 380 m2. Pozemek na okraji obce, v naprostém klidu, má rozlohu 3.420 m2 a kromě domu na něm stojí zděná garáž s patrem (52 m2). V okolí nemovitosti zelené soukromí, vzrostlé stromy, v sousedství chráněná přírodní památka Třebichovická Olšinka. Oproti okolní zástavbě stojí dům v terénu výše, má příjemné výhledy a ze tří stran sousedí s divokou přírodou. Dům i s pozemkem patřily dříve k dnes už uzavřenému, mohutnou zelení obklopenému lomu a snad i díky tomu má svou osobitou svobodnou atmosféru.

Nemovitost je originální svým vzhledem, atmosférou, interiérovým designem i polohou. V roce 2016 byl dům kompletně zrekonstruován a se vkusem vybaven ve stylu Provence kvalitními přírodními materiály (dřevo, travertin, cihla, sklo). Stojí uprostřed rozlehlé zahrady, s níž je propojen několika vchody a prosklenou zimní zahradou. V přízemí je velká obytná kuchyně a obývací pokoj s krby a výstupy do zahrady. Dále jsou zde dvě ložnice, velká šatna/pokoj s oknem a stylová Antik koupelna s vanou v prostoru – všechny pokoje se samostatnými vstupy, propojené prosvětlenou chodbou. V horním patře domu vcházíte z podesty do samostatného pokoje s terasou, používaný jako ateliér. Dále jsou zde 2 ložnice, koupelna se saunou a prostorná obývací hala se stropem do krovů a přípravou na kuchyň. Podlaha v horním patře je připravena k pokládce povrchu. Celý prostor je prosvětlený střešními okny, schody sem jsou dřevěné a nad nimi je otevřená podesta pro hru či úložné prostory.

Obytná část zahrady je orientována na jihozápad a - jako celý dům - má naprosté soukromí. Zahrada byla zkultivována, zatravněna, osazena několika ovocnými stromy a nabízí novému majiteli možnost dotvořit si ji podle svého. V celém domě je příjemné klima v zimě i v horku. Okna jsou špaletová, dřevěná, travertinové parapety, dveře prosklené - masiv. Na podlahách v přízemí travertinová dlažba Antik ručně sekaná (Itálie) a renovované prkenné podlahy. Stropy v přízemí jsou dřevěné, trámové. Koupelny vybaveny rovněž v designu Antik (luxusní sanita, velkoformátové travertinové dlaždice i obklady). Kuchyně - dřevěný masiv v bílém provedení, vaření na ohni (plynový sporák s pěti hořáky), odsávání digestoří. Vytápění - centrální plynová kotelna se zásobníkem na vodu v suterénu domu. Dům je částečně podsklepen. Garáž - zděný domek u vjezdu k pozemku, v horním patře s dílnou s přístupem ze zahrady. Dům je vhodný pro milovníky zeleně, soukromí a prostoru.

Třebichovice je obec v údolí Knovízského potoka, pod úpatím původem sopečné hory, a první písemná zmínka o ní je z roku 1324. V současnosti nabízí moderní bydlení jen 20 minut po D7 od hranice Prahy, na Ruzyni, a do nedalekého Slaného nebo Kladna - 10 min autem nebo autobusem. Doporučujeme prohlídku.

Třída energetické náročnosti G je uvedena pouze dočasně z důvodu plnění zákonných požadavků, průkaz je zadán k vypracování.

Parametry nemovitosti

Číslo zakázky

N4849

Cena

Prodáno

Druh

Kategorie

Užitná plocha

380 m2

Všechny parametry