Prodej

Prodej vily 7+1/T/G, 660 m2, poz. 1136 m2, Průhonice

660 m2 Františka Landovského, Průhonice, Praha-západ, Středočeský kraj Prodáno

O nemovitosti

Nabízíme k prodeji luxusní vilu s nadčasovým designem v rezidenční oblasti v Průhonicích, v klidné lokalitě na velkém pozemku se vzrostlou zahradou. Třípodlažní vila se skládá ze suterénu, přízemí a prvního patra.

V suterénu o zastavěnosti 300 m2 se nachází velkoryse vybudovaná garáž pro šest vozů. Na tomto podlaží je umístěné technické zázemí domu, prádelna, úklidová místnost, zázemí pro vinotéku a místnost, která může sloužit jako pokoj pro hosty s koupelnou či posilovna.
Přízemní části domu o ploše 192 m2 zajišťuje u vstupu světlá hala, která prostupuje celým prostorem domu. Na halu navazuje společenská část, obývací pokoj a jídelna s kuchyňským koutem. Z obývacího pokoje lze vstoupit na prostornou terasu, která přirozeně navazuje na zahradu. Další terasa je umístěna u jídelny. Obě poskytují nerušené posezení. V přízemí je dále malá pracovna, koupelna a šatny.
V prvním patře se nachází klidová část. Jsou zde vybudované tři pokoje, na dva z nich navazuje terasa s výhledem do okolí. V patře je prostorná koupelna a šatna, ze které lze vybudovat další koupelnu. Hala nabízí spoustu úložných prostor.

Celá vila je velmi elegantní, nadčasová a nízkoenergetická. Monolitická stavba s provětrávanou fasádou, velká hliníková okna, vysoké stropy, promyšlené osvětlení a další zajímavé detaily domu zaručují budoucím majitelům vysoký standard bydlení. Díky tepelnému čerpadlu Alter Swiss (i s přípravou na bazén) a vysokému technickému vybavení domu zaručuje nemovitost velmi nízké náklady na provoz. Upravená zahrada se závlahou zajišťuje příjemné relaxační zóny pro odpočinek. Na zahradě s vlastním vjezdem jsou vybudovaná další dvě venkovní parkovací stání.

Parametry nemovitosti

Číslo zakázky

N5960

Cena

Prodáno

Druh

Kategorie

Užitná plocha

660 m2

Všechny parametry