Připravujeme exkluzivně: Luxusní horské Apartmány Albeřice

Horní Maršov, Trutnov, Královéhradecký kraj

O nemovitosti

Hledáte celoroční útočiště v srdci Krkonoš, na sjezdovky a stezky blízko, a přitom nechcete trávit svůj odpočinkový čas uprostřed davů? Pak vás možná zaujme, že naše společnost Luxent připravuje výhradní prodej nových špičkových designových apartmánů v malebném údolí – s celoročně udržovanou komunikací až k domu – v obci Horní Maršov - Dolní Albeřice. Nové Apartmány Albeřice jsou vzdálené do dvaceti minut jízdy autem od Pece pod Sněžkou nebo Jánských Lázní, na Sněžku vedou přímo od domu značené běžkařské i cyklistické tratě.

V krásné, klidné lokalitě s bohatou historií, v oblasti dávného sídliště Keltů, na pozdější oblíbené pašerácké stezce a nakonec v místě původní mlékárny a ještě později penzionu, vyroste nově originální stylový developerský projekt 11 apartmánů o dispozicích 2+kk – 4+kk (76 m2 – 182 m2 vč. teras), s vlastním krytým parkovacím stáním. Koncept vzešel z dílny studia Morix, ve spolupráci s developerem a projekční kanceláří Kompozitura. Apartmány Albeřice svou koncepcí i zpracováním nepochybně uspokojí nejnáročnější požadavky na vysoce komfortní druhé bydlení uprostřed horské přírody. Každý apartmán má svou terasu, v přízemí jsou navíc soukromé předzahrádky. Pamatováno je na úložné prostory, včetně těch určených pro lyžařské vybavení nebo kola. Pohled na luka a okolní krajinu nabídnou jižní či západní terasy, příjemné chvíle odpočinku po sportovních výkonech nebo procházkách můžete trávit se svými blízkými u domácího krbu. Náročné budoucí majitele potěší také vysoké standardy interiérového vybavení pokojů i koupelen v čistě přírodních materiálech, s hojným využitím masivních dřev, ve standardu i nadstandardu. Součástí některých apartmánů jsou domácí sauny.

Stavba bude zahájena podle klimatických podmínek na jaře tohoto roku a dokončena bude do konce roku 2022. Dům bude vytápěn tepelným čerpadlem s podlahovým vytápěním, velkoformátová okna budou vybavena předokenními hliníkovými žaluziemi. Součástí apartmánů je chytré řízení domácnosti. Prodej projektu bude spuštěn přibližně začátkem léta. Máte-li zájem o bližší informace, kontaktujte naši makléřku projektu, která ráda odpoví na vaše otázky, případně zajistí ústní předrezervaci.

Vizualizace mají ilustrativní charakter.

Používáním těchto stránek souhlasíte s užitím souborů cookies.

Rozumím