Pronájem

Pronájem bytu 2+1/B, 50 m2, Praha 1 – Staré Město

50 m2 Michalská, Praha 1 - Staré Město Pronajato

O nemovitosti

Nabízíme pronájem bytu o obytné ploše 48 m2, balkonkem 2 m2 a dispozici 2+1, orientovaný do vnitrobloku. Vybavený byt se nachází ve 4. patře historického domu bez výtahu na Starém Městě, na půl cesty mezi dvěma nejznámějšími pražskými náměstími – Václavským a Staroměstským.

Dispozice zahrnují vstupní chodbu, kuchyň s pračkou, koupelnu s vanou a toaletou, ložnicí s manželskou postelí a druhou master ložnicí s pohovkou a balkonkem s úchvatným výhledem na střechy Starého Města a přímým pohledem na zadní část Kostela sv. Jiljí ze 14. století. V bytě je položena dlažba a parkety.

Pro svoji polohu je tento byt ideální zejména pro toho, kdo rád pobývá v srdci metropole. Veškerá občanská vybavenost je v docházkové vzdálenosti – obchody (ulice Na Příkopě cca 300 m), služby, školy, kvalitní restaurace a kavárny. Skvělá dopravní dostupnost, stanice metra Můstek a Staroměstská cca 4 minuty pěšky.

K dispozici ihned.

Třída energetické náročnosti G je uvedena pouze dočasně z důvodu plnění zákonných požadavků, průkaz je zadán k vypracování.

Parametry nemovitosti

Číslo zakázky

N5413

Cena

Pronajato

Druh

Dispozice

2+1

Užitná plocha

50 m2

Všechny parametry