Pronájem

Pronájem bytu 2+kk, 106 m2, Praha 6 - Dejvice

106 m2 Na Beránce, Praha 6 - Dejvice Pronajato

O nemovitosti

Exkluzivně nabízíme pronájem částečně zařízeného bytu 2+kk o obytné ploše 106 m2 v rodinném domě na Hanspaulce se zahradou. Byt je situován v přízemí rodinného domu s výhledem do přírody a rezervace Divoká Šárka.

Dobře dispozičně řešený byt nabízí dostatek úložného prostoru. Dispozice zahrnují velkou chodbu, ložnici s vestavěnými skříněmi, obývací pokoj s kuchyňkou, která disponuje vestavěnými spotřebiči (lednice, myčka, indukční deska, mrazák). Ve velké koupelně je příprava na pračku a sušičku.

Byt je určen pro nekuřáky ideálně k dlouhodobému pronájmu. Elektřina a voda se platí poměrově, poplatky 2.900 Kč + kauce jeden měsíc.

Hanspaulka je vilová oblast v pražské čtvrti Dejvice, která vznikla jako obytná čtvrť ve 20. letech minulého století. Přírodní rezervace Divoká Šárka, která se nachází prakticky za domem, vybízí k večerním procházkám nebo sportování. Stanice metra Bořislavka je vzdálena 10 min chůze.

Parkování je na modré zóně. V okolí se nachází veškerá občanská vybavenost (škola, školka, obchody, zdravotnické zařízení), letiště Václava Havla je vzdáleno 13 min.

K dispozici ihned.

Třída energetické náročnosti G je uvedena pouze dočasně z důvodu plnění zákonných požadavků, průkaz je zadán k vypracování.

Parametry nemovitosti

Číslo zakázky

N5272

Cena

Pronajato

Druh

Dispozice

Užitná plocha

106 m2

Všechny parametry