Pronájem

Pronájem rodinného domu 6+kk/2T, 219 m2, se zahradou 250 m2, Praha 5 - Hlubočepy

219 m2 V bokách II, Praha 5 - Hlubočepy Pronajato

O nemovitosti

Nabízíme k pronájmu novostavbu rodinného domu 6+kk o užitné ploše 219 m2 v těsné blízkosti Prokopského údolí, v klidné části Hlubočep. Třípodlažní nízkoenergetická novostavba nabízí krásné výhledy ze dvou prostorných teras směrem na Prokopské údolí. Disponuje dvěma koupelnami a vlastní zahradou o velikosti 250 m2. Součástí je garáž a venkovní stání.

První podlaží zahrnuje obývací pokoj s kuchyňským koutem (42 m2), oddělenou toaletu a vstup na zahradu. Hlavní přístup z ulice je řešen přímo do druhého podlaží, které zahrnuje vstupní chodbu, tři ložnice, terasu (20 m2) a koupelnu se sprchovým koutem a toaletou. Ve třetím podlaží jsou dvě ložnice, terasa (31 m2) a koupelna s vanou, sprchovým koutem a toaletou.

Dům se pronajímá nevybavený. Vytápění je řešeno kompletně podlahovým topením, zdrojem je tepelné čerpadlo. Chlazení je řešeno podlahami, případná možnost osazení fan coily. Dřevěná okna s trojskly. Ložnice jsou vybaveny předokenními elektrickými roletami, celý dům je ovládán inteligentní elektroinstalací se vzdáleným přístupem. Na podlahách je velkoformátová leštěná dlažba (obývací pokoj s kuchyňským koutem, koupelny, toaleta a zádveří), epoxidová stěrka (pokoje v druhém podlaží) a dřevěná dubová podlaha (galerie, chodba a pokoje v podkroví). Dům je navržen v energeticky úsporném standardu a kvalitním zateplením (očekávané poplatky 4 000 Kč/měs.).

Lokalita nabízí plnou občanskou vybavenost a dobrou dopravní dostupnost. V okolí se nachází přírodní rezervace Prokopské údolí, zastávka tramvaje Geologická necelých 200 m od domu.

Parametry nemovitosti

Číslo zakázky

N5300

Cena

Pronajato

Druh

Kategorie

Užitná plocha

219 m2

Všechny parametry