Pronájem

Pronájem kancelářské jednotky, 250 m2, Praha 4 - Nusle

250 m2 Na strži, Praha 4 - Nusle Pronajato

O nemovitosti

Naše společnost nabízí k pronájmu unikátní kancelářskou jednotku v projektu této nové administrativní budovy, v příjemné lokalitě přímo u stanice metra C – Pankrác.

Jednotka je vybavena otevíratelnými okny, elektrickými přípojkami a přípojkami k internetu, klimatizací, bezpečnostními vstupy na kartu, jednací místností, bezpečnostními kamerami, vlastní kuchyňkou, toaletami, zdvojenými podlahami. V budově je dále centrální recepce, parkovací místa v garážích, vstupy do budovy 24/7, ostraha 24/7, bezbariérový vstup do objektu, technická údržba, úklidová služba, bezpečnostní turnikety při vstupu do kancelářských prostor, bezpečnostní kamery (CCTV), nádrže na dešťovou vodu, parkování pro cyklisty.

Tato budova má celkem 8 pater, z toho 7 pater slouží pro účely kanceláří a v přízemí jsou k dispozici obchodní jednotky o velikosti 923 m2.

Jedná se o zcela nový a moderní projekt o celkové velikosti pronajímatelné plochy 8.400 m2. Jedinečná koncepce, funkčnost a energetická efektivnost zajistí nájemci perfektní zázemí a pracovní prostředí.
Rozloha prostor v jednom patře činí až 1.167 m2. Avšak díky velké flexibilitě lze dispozičně dělit a upravovat s možností dělení jednotek od 250 m2. Výhodou je, že jednotky mají zcela otevíratelná okna.
Samozřejmostí je vlastní sociální zázemí, kuchyňka, datové sítě, klimatizace, kamerový systém, recepce s ostrahou v režimu 24/7, technická a úklidová služba, výtahy. Budova bude nabízet restauraci a další retailové jednotky.

Objekt bude dále nabízet zahradu, skladovací prostory, garážové stání a bezbariérový přístup.

Oblast je velmi dobře dostupná městskou hromadnou dopravou díky těsné blízkosti stanice metra a autobusových zastávek.
V okolí budovy se nachází velké množství restaurací, kaváren, nákupní středisko Arkády Pankrác, kde si pohodlně nakoupíte.

Jednotka bude k dispozici od 5/5/2018.

Pro bližší informace o jednotce nás neváhejte kontaktovat.

Parametry nemovitosti

Číslo zakázky

ELE-17

Cena

Pronajato

Užitná plocha

250 m2

Parkování

Ano

Všechny parametry

Detail projektu

Zakázka Patro Užitná plocha Parkování Cena
ELE-5 2. patro 250 m2 Ano Pronajato Detail
ELE-7 2. patro 800 m2 Ano Pronajato Detail
ELE-17 5. patro 250 m2 Ano Pronajato Detail
ELE-24 6. patro 1 000 m2 Ano Pronajato Detail

Zatáhněte pro více položek