Rezidence Ateliérové byty Krásova, Praha 3


O projektu

O PROJEKTU

Rezidence Ateliérové byty Krásova je nově vznikající projekt pečlivé a zevrubné rekonstrukce secesního domu z přelomu 19. a 20. století . Nachází se v kopci pod náměstím Jiřího z Poděbrad, na hranici Žižkova a Vinohrad, v horní části ulice Krásova. Nabízí se vám jedinečná příležitost získat bydlení, jaké nemá každý. Nové prosvětlené designové byty ateliérového typu jsou navrhovány pro lidi mladé duchem a s láskou k originalitě. Velká interiérová okna a prosklené interiérové příčky zvětšují prostor a propouštějí světlo napříč mezi pokoji orientovanými na východ a na západ, tedy jak do ulice Krásova tak do upraveného zeleného vnitrobloku. Ve vyšších patrech se nabízí výhledy na Prahu z oken i balkonů. V domě je nový výtah a k bytům patří také zrekonstruované sklepy. Dispozice bytů se nabízí od garsonky (28 m2) přes 2+kk až po mezonety s velkou terasou o dispozici 5+kk a velikosti 135 m2. Byty rezidence jsou moderně navrženy a kvalitně vybaveny ve vyšším a vysokém standardu ladícím s velikostí a typem bytu. Jejich atmosféru a kvalitu podtrhují i použité materiály a vybavení. Za všechny jmenujme kvalitní masivní parketové podlahy skládané do čtvercového formátu, bílé bezfalcové interiérové dveře, velkoformátové rektifikované obklady a dlažby, kvalitní sanita v koupelnách, dřevěná okna s izolačními dvojskly, videotelefon.
Záměrem projektu je vytvořit útulné bydlení inspirující a probouzející kreativitu nových majitelů, a to ve stále hojněji vyhledávané lokalitě Prahy 3 - ve vynikající dostupnosti do centra i v blízkosti relaxačních míst a zelených parků.

LOKALITA

Lokalita Žižkova je na vzestupu a s ní roste i hodnota a kvalita bydlení a života jejich obyvatel. Rezidence Krásova je navíc v horní části Žižkova, která přiléhá k Vinohradům a je ovlivněna i jejich duchem. Nedaleko Rezidence je několik zelených i kulturních parků. V Mahlerových sadech, vzdálených pouhých 5 minut chůze, nabízí Žižkovská věž fenomenální výhled na celou Prahu a dává nezaměnitelný rukopis jejímu nejbližšímu okolí. Pro příjemné procházky nebo na letní posezení i s dětmi můžete zajít například do slavných Riegrových sadů.
Lokalita je vynikající jak pro svobodný život mladých lidí, tak pro život větších rodin s dětmi i bez nich. Kulturní vyžití v lokalitě Žižkova je bohaté. Koncertní a výstavní síň Atrium a velké množství divadel a malých scén je toho zárukou. V bezprostředním okolí rezidence naleznete také nespočet kvalitních restaurací a místních kaváren. Pro praktický život nechybí pošty, bankovní instituce, lékárny, mateřské a základní školy (Základní škola s rozšířenou výukou jazyků, ZUŠ), střední školy a gymnázia (Gymnázium a hudební škola, Arcibiskupské gymnázium v Praze), Vysoká škola ekonomická či soukromá vysoká škola Unicorn College. V okolí v pěší dostupnosti najdete všechny druhy obchodů, které můžete potřebovat a na náměstí Jiřího z Poděbrad i pravidelné farmářské trhy. V nákupním centru Atrium Flora najdete vše pod jednou střechou a nakonec můžete navštívit i 3D filmy v multikině Cinema City.
Rezidence má i vynikající dopravní dostupnost po celé Praze. Tramvajová zastávka Husinecká je pouhých 5 minut chůze od domu a trasa metra A – Jiřího z Poděbrad cca 10 minut chůze. Parkování pro Rezidenci je na modré zóně v ulici Krásova.


Předpokládané dokončení - 2017/18.

Již brzy pro Vás připravujeme další developerské projekty.
Zakázka Dispozice Patro Obytná plocha Terasa / Balkón Zahrada Cena
AK-1 2+kk Zvýšené přízemí 50 m2 Ne / 2 m2 Ne PRODÁNO více
AK-2 3+kk Zvýšené přízemí 81 m2 Ne / 3 m2 Ano (15 m2) PRODÁNO více
AK-3 2+kk 1. patro 44 m2 Ne / 2 m2 Ne PRODÁNO více
AK-4 2+kk 1. patro 41 m2 Ne / Ne Ne PRODÁNO více
AK-5 2+kk 1. patro 61 m2 Ne / 3 m2 Ne PRODÁNO více
AK-6 2+kk 2. patro 44 m2 Ne / 2 m2 Ne PRODÁNO více
AK-7 2+kk 2. patro 41 m2 Ne / Ne Ne PRODÁNO více
AK-8 2+kk 2. patro 61 m2 Ne / 3 m2 Ne PRODÁNO více
AK-9 2+kk 3. patro 45 m2 Ne / 2 m2 Ne PRODÁNO více
AK-10 1+kk 3. patro 24 m2 Ne / Ne Ne PRODÁNO více
AK-11 3+kk 3. patro 78 m2 Ne / 3 m2 Ne PRODÁNO více
AK-12 1+kk 4. patro 30 m2 Ne / 2 m2 Ne PRODÁNO více
AK-13 3+kk 4. patro 89 m2 11 m2 / Ne Ne PRODÁNO více
AK-16 1+kk 4. patro 40 m2 Ne / 3 m2 Ne PRODÁNO více
AK-17 3+kk 4. patro 91 m2 13 m2 / Ne Ne PRODÁNO více

Další developerské projekty

západ slunce

Nový projekt 32 designových bytů – Rezidence Nad Černými lesy, Praha-východ

Středočeský kraj, Kostelec nad Černými lesy, Kostelec nad Černými lesy
Prodej
Všechny developerské projekty