Služby pro developery

Nabízíme širokou škálu služeb v oblasti developerských projektů


 

Realitní kancelář Luxent se věnuje nejen jednotlivým nemovitostem, ale podporuje v úspěchu také developerské projekty a developery. Soustředíme se i na projekty komornější a exkluzivní, kdy investor uvítá naši tvůrčí spolupráci a prodejní know-how už v přípravné fázi projektu. Dokážeme rozpoznat a pomoci zrealizovat nejvyšší možný potenciál místa a nemovitosti vzhledem k lokalitě, kvalitě domu a představám a možnostem na trhu realit. Dlouhodobě se zaměřujeme na rezidenční developerské projekty v Praze, včetně jejího historického jádra.


  developerske-projekty-na-meandru

 

Přípravná fáze


 

Vyhledáváme investiční nemovitosti a spolupracujeme při vytvoření úspěšné developerské strategie a při plánu její realizace, nabízíme poradenství při nákupu činžovních domů a pozemků určených k zástavbě a při postupu jejich zhodnocení. Na základě zkušeností našich makléřů ve spolupráci s designery spoluvytváříme nejvhodnější dispozice bytů, konzultujeme rozvržení mixu bytů a pomáháme i při výběru standardů.

 

 

Nabízíme služby od začátku do konce. Developerům pomáháme položit pevné základy obchodního úspěchu i klientské spokojenosti.

 

Koordinace marketingu developerských projektů
 


 

Zajistíme Vám veškeré potřebné materiály a zajistíme, aby byl Váš developerský projekt vidět, byl odlišný od konkurenčních developerských projektů a měl svoji vlastní jedinečnou identitu. Pečlivě připravíme webové stránky i fotorealistické vizualizace na míru a postaráme se o zhotovení katalogových listů i všech potřebných materiálů směřujících k prodeji nemovitosti. Nápomocni Vám můžeme být rovněž při vytváření vzorového bytu i případného „homestagingu“.

Se spoluprací na developerských projektech máme mnoho zkušeností a v tom, co děláme jsme úspěšní. Realizované projekty si můžete prohlédnout v sekci referencí.

 

developerske-projekty-praha-krasova

 

Prodejní fáze


 

Nabízíme kvalitní marketing bytů developerského projektu a veškeré realitní služby vedoucí k jejich úspěšnému prodeji. Inzerujeme v tištěných i elektronických médiích, na všech realitních serverech, na akcích a mezi VIP klienty. Pracujeme s živou realitní databází a díky tomu oslovujeme zahraniční zájemce o bydlení v developerských projektech. Jsme činorodí v internetových nemovitostních kampaních:


Poskytujeme špičkové prezentace developerského projektu. Vždy průběžně vyhodnocujeme zpětnou vazbu a hledáme postupy, vedoucí ke zkvalitnění prodeje bytů.

 

Aktivní součinnost


 

Věříme, že obchodní úspěch tkví v dobré znalosti lidí a trhu, v kvalitní přípravě a v otevřené spolupráci. Koordinujeme komunikaci mezi developerem a zájemci o byty v projektu a podporujeme klienty v rozhodování o koupi.

 

 

Jsme schopní zajistit i následné služby novým majitelům, jako je správu domu apod.

 

developerske-projekty-praha-vsehrdova

 

Právní servis při realizaci developerského projektu


 

Ve spolupráci s renomovanou advokátní kanceláří kompletně zajistíme přípravu, vedení a realizaci veškeré právní dokumentace projektu.

 

 

Vedeme veškerá jednání s klienty ve všech etapách příprav až k podpisu smluv, jednáme s katastrem nemovitostí a zajistíme podání všech listin.

 

Prodejní tým


 

Na Vašem projektu se bude podílet tým složený z odborníků ve svém oboru – projektový manažer, který dohlédne na plynulý chod prodeje a dodržování prodejního plánu, prodejce, věnující se především klientům a marketingová manažerka, která se postará o propagaci developerského projektu i následný reporting.

 

Od roku 2008 naše realitní kancelář v Praze zrealizovala exkluzivně prodej kvalitních designových rezidenčních projektů. Máme živé zkušenosti se současným trhem. Projekty, na kterých jsme spolupracovali vyvolaly velmi pozitivní odezvu. Podíleli jsme se na nich už od tvoření konceptu. Mnohé tyto developerské projekty byly vyprodány ještě před kolaudací, k velké spokojenosti všech zúčastněných.

 

Podporujeme individuální koncept projektu a vstřícnou prodejní strategii zajišťující maximální investiční výnos a zhodnocení. A to se nám ve spolupráci s našimi partnery a developery daří.

 

Aktuální developerské projekty.

 

V případě zájmu o konzultaci či spolupráci nás neváhejte kontaktovat nebo navštívit v Pařížské ulici č. 131/28, Praha 1 – Josefov.