Služby pro developery

Nabízíme širokou škálu služeb v oblasti developerských projektů

 

Realitní kancelář LUXENT podporuje v úspěchu také developerské projekty a developery. Soustředíme se i na projekty komornější a exkluzivní, kdy investor uvítá naši tvůrčí spolupráci a prodejní know-how už v přípravné fázi projektu. Dokážeme rozpoznat a pomoci zrealizovat nejvyšší možný potenciál místa a nemovitosti vzhledem k lokalitě, kvalitě domu a představám a možnostem na trhu realit. Pracujeme na rezidenčních developerských projektech zejména v Praze, včetně jejího historického jádra.

Nabízíme služby od začátku do konce. Developerům pomáháme položit pevné základy obchodního úspěchu i klientské spokojenosti.

 

Přípravná fáze


Vyhledáváme investiční nemovitosti a spolupracujeme při vytvoření úspěšné developerské strategie a při plánu její realizace.


 

Prodejní fáze


Nabízíme kvalitní marketing bytů developerského projektu a veškeré realitní služby vedoucí k jejich úspěšnému prodeji.

 Právní servis při realizaci developerského projektu


Ve spolupráci s renomovanou advokátní kanceláří kompletně zajistíme přípravu, vedení a realizaci veškeré právní dokumentace projektu

 

Vedeme veškerá jednání s klienty ve všech etapách příprav až k podpisu smluv, jednáme s katastrem nemovitostí a zajistíme podání všech listin.

Za dobu naší působnosti na realitním trhu od roku 2008 jsme zrealizovali exkluzivně prodej kvalitních designových rezidenčních projektů v Praze. Máme živé zkušenosti se současným trhem. Projekty, na kterých jsme spolupracovali, jsou každý v osobitém designu, jenž vyvolal velmi pozitivní odezvu. Podíleli jsme se na nich už od tvoření konceptu. Projekty byly vyprodány ještě před kolaudací, k velké spokojenosti všech zúčastněných.

Věříme, že obchodní úspěch tkví v dobré znalosti lidí a trhu, v kvalitní přípravě, citlivé koordinaci, komunikaci a v otevřené spolupráci. Podporujeme individuální koncept projektu a vstřícnou prodejní strategii zajišťující maximální investiční výnos a zhodnocení. A to se nám ve spolupráci s našimi partnery a developery daří.

 

(Realizované) developerské projekty

 

V případě zájmu o konzultaci či spolupráci nás neváhejte kontaktovat nebo navštívit v Pařížské ulici č. 131/28, Praha 1 – Josefov.