Jak jsou na tom nemovitosti dnes? Známe odpovědi | Obraťte se na experty

Současná situace na trhu luxusních nemovitostí vzbuzuje mnoho otázek. Jsme tady pro Vás, abychom je pomohli zodpovědět a poradili Vám s dalším postupem.

Jak jsou na tom nemovitosti dnes? Známe odpovědi | Obraťte se na experty

Zvažujete, co nejlepšího s Vaší nemovitostí dnes udělat?
Je právě nyní vhodná doba prodávat či investovat?
Co můžete udělat pro rychlý pronájem své nemovitosti?
Kam směřuje trh s nemovitostmi?
Jak bude vypadat příští rok?

 


Když v roce 2008 vznikala naše realitní kancelář Luxent – Exclusive Properties, otřásala světem finanční krize. I tak jsme se nebáli začít nabízet služby, které podle nás na trhu chyběly, a nebojíme se být tady pro Vás i dnes!

Současná situace prověřila naše hodnoty, připomněla nám, že zdraví je na prvním místě, ale také to, jak důležitá je vzájemná podpora, spolupráce, partnerství a zejména důvěra, a to nejen v osobních, ale i v obchodních a pracovních vztazích.

Uvědomujeme si Vaše pocity a obavy, které jako stávající nebo budoucí majitelé nemovitostí můžete mít. Proto připomínáme, že tu jsme pro Vás a rádi Vám poradíme ve Vašich individuálních záležitostech. Realitní trh známe a můžeme Vám pomoci nalézt to nejlepší řešení pro Vaši nemovitost.

 

 


Naším posláním je vytvářet perfektní spojení mezi mimořádnými domovy či developerskými projekty a jejich náročnými novými majiteli – s vřelostí, v přátelské atmosfére, s hrdostí a důvěrou. Opravdový smysl naší práce tkví v pomáhání lidem – aby se prázdná nemovitost proměnila v jejich domov, aby prostory pro práci podněcovaly jejich kreativitu a aby developeři vytvořili projekt, který předčí jejich vize. Proto jsme tady, to je to, co nás baví. 


 

Neváhejte se na nás obrátit. Zavolejte nám nebo napište.
Pokud preferujete osobní setkání, rádi Vás uvítáme po předchozí domluvě v pražské kanceláři na Pařížské 131/28.

 

Oba Vám děkujeme za důvěru a těšíme se na Vás,

 

emil-kasarda-nahled Emil Kasarda

majitel a zakladatel,

+420 723 255 255
kasarda@luxent.cz

jiri-kucera-nahled Jiří Kučera

ředitel,

+420 733 533 566
jiri.kucera@luxent.cz

Life & style

Novinky ze světa realit