Poradenství

Filosofie podnikání realitní kanceláře LUXENT se zakládá na budování vzájemné důvěry rostoucí s každodenní praktickou zkušeností.

Jakákoliv spolupráce začíná příjemným setkáním a ujasněním si požadavků klienta. Na základě poskytnutých informací pak LUXENT hledá pro své klienty to nejlepší řešení – všechny realitní obchody probíhají za maximálně transparentních podmínek, kupující získají k poptávaným nemovitostem maximální množství dostupných informací. LUXENT se přitom snaží pro své zákazníky najít to nejlepší řešení – ať už hledají reality pro bydlení či jako investici. Poradenství také LUXENT poskytuje zákazníkům, kteří chtějí prodat či pronajmout nemovitost – vždy je hledáno řešení, které vede k maximálnímu zhodnocení nemovitosti. Realitní kancelář přitom svým zákazníkům například poradí, zda je lepší prodat dům ve stavu před rekonstrukcí, či je vhodnější nejprve provést renovaci, jak zhodnotit pozemek před prodejem, jak udělat ze zemědělské půdy stavební parcelu atd.

Otázek souvisejících s prodejem, pronájmem či nákupem realit je celá řada, a to nejlepší řešení přitom pomohou najít jedině zkušení realitní profesionálové ze společnosti, která má letité zkušenosti s fungováním na realitním trhu. LUXENT přitom nenabízí své služby pouze soukromým osobám a spolupracuje také se subjekty z oblasti komerční sféry. V nabídce realitní kanceláře je řada různých kancelářských prostor, obchodů, k dispozici jsou i skladové plochy garáže, restaurace či různé montážní haly. Podnikatelé proto mohou v LUXENTu vyřešit nejen otázku svého bydlení, realitní profesionálové pro ně najdou také optimální místo pro úspěšný rozvoj jejich podnikání.