Life & style

Poradenství

Hypoteční trh pod drobnohledem
3. 1. 2022

Hypoteční trh pod drobnohledem

Již nyní lze s jistotou říct, že rok 2021 se do hypotečních dějin zapíše jako rekordní – ať už co se týče objemu sjednaných hypoték daného enormním zájmem či nadstandardního zvyšování úrokových sazeb. Jednotlivé faktory, které formovaly trh s hypotékami v uplynulých měsících a promítnou se také do následujícího období, vám teď představíme podrobněji.

Přečíst
O fenoménu pronájmů bytů s odborníkem na slovo vzatým
3. 11. 2021

O fenoménu pronájmů bytů s odborníkem na slovo vzatým

V České republice je silně zakořeněná touha po vlastnickém bydlení. To nájemní se však pod vlivem mnoha faktorů těší stále větší oblibě. Realitní kancelář Luxent – Exclusive Properties se specializuje mimo jiné i na zprostředkování, zajištění a dlouhodobou podporu v oblasti pronájmu. Za dobu více jak 10 let se tak stala partnerem pro až tisíce pronajímatelů. Pro maximální spokojenost svých klientů zajišťuje celý proces od přípravy domu či bytu, přes propagaci, prohlídky zájemců, vyřízení veškeré administrativy až po přepis energií. Odborníkem na pronájmy bytů na slovo vzatým je Adam Kvasnička, který tento fenomén nyní přiblíží.

Přečíst
Nájemní bydlení nabírá na síle
15. 10. 2021

Nájemní bydlení nabírá na síle

Byť v České republice dlouhodobě převažuje zájem o vlastnické bydlení, s ohledem na současnou situaci na trhu si jej může dovolit stále méně lidí. Častěji se tak nyní poohlížejí spíš po tom nájemním. Jaké jsou přesné příčiny tohoto fenoménu a jak aktuálně vypadá realitní trh?

Přečíst
Vaření jako zážitek! Vsaďte na design, preciznost a inovace
30. 9. 2021

Vaření jako zážitek! Vsaďte na design, preciznost a inovace

Kuchyň představuje místo, ve kterém relaxujeme, scházíme se jako rodina nebo zde hostíme přátele. Často se tu tak odehrávají nejdůležitější události našeho života. O tomto pojetí, které kuchyň nepovažuje za čistě funkční prostředí určené pouze pro vaření, jako první začala uvažovat německá společnost bulthaup. Neustálé sledování trendů ve spojitosti s více než 70 lety zkušeností z ní dělá jasnou jedničku v této oblasti – navrhuje a vyrábí prémiové kuchyně pro rodinné vily, luxusní byty i komerční objekty na světové úrovni. Know-how značky, o jejíž zastoupení na českém trhu se stará náš partner společnost ELITE BATH+KITCHEN, vám nyní představíme!

Přečíst
Toužíte po zámku, historické vile či měšťanském domě? Vítejte ve světě jedinečných nemovitostí
16. 9. 2021

Toužíte po zámku, historické vile či měšťanském domě? Vítejte ve světě jedinečných nemovitostí

Realitní kancelář Luxent – Exclusive Properties si zakládá na jedinečné architektuře a nadčasovém designu nabízených nemovitostí. V jejím širokém portfoliu tak lze nalézt zámecké objekty, prvorepublikové vily, měšťanské domy nebo moderní nemovitosti ve stylu francouzského venkova či funkcionalistické čistoty. Všechny ve špičkových lokalitách. Jejich prodej a koupě tak vyžaduje experty na slovo vzaté. A právě tento okruh má na starosti Pavla Kalousová, která stojí za prodeji luxusních historických i moderních nemovitostí.

Přečíst