Life & style

Poradenství

Jak se zajistit na důchod? Investujte do nemovitosti
22. 9. 2023

Jak se zajistit na důchod? Investujte do nemovitosti

Podzim života je zaslouženým obdobím odpočinku, kdy bychom měli mít více volného času a méně finančních starostí. Aby se tento důchodový sen stal skutečností, je třeba se na něj připravit s dostatečným předstihem. Jak? Jedním z klíčových kroků je spoření a investice. A mezi různými možnostmi vyniká investice do nemovitostí. V tomto článku se podíváme na to, jak správně spořit na důchod a proč jsou luxusní nemovitosti skvělou volbou.

Přečíst
Jak efektivně chránit svůj domov
15. 9. 2023

Jak efektivně chránit svůj domov

Bezpečnost je neocenitelným aspektem, který se dotýká všech majitelů nemovitosti. Je třeba brát v úvahu, že dnešní svět je plný různých hrozeb a rizik, včetně vloupání a krádeží. Domov by měl být místem, kde se cítíme nejen pohodlně, ale také v bezpečí. Proto je nezbytné mít k dispozici komplexní soubor bezpečnostních opatření, která umožní efektivně chránit nejen všechny cennosti, ale především vaši rodinu a blízké. Poradíme vám, na co se zaměřit při zajištění domácí bezpečnosti, neboť způsobů je mnoho – od zabezpečovacích systémů, přes kamery až po ochranu vchodových dveří či oken.

Přečíst
Proč je Chorvatsko středomořským pokladem
4. 7. 2023

Proč je Chorvatsko středomořským pokladem

K evergreenům letních dovolených Čechů patří jednoznačně Chorvatsko. Důležitou roli v tom hrají nejen nádherné pláže a přírodní scenérie, ale také kulturní a jazyková blízkost a dobrá dojezdová vzdálenost. Tato malebná země, známá svou bohatou historií, však v poslední době láká návštěvníky nejen na dovolenou, ale také na investice do nemovitostí. S ohledem na zvyšující se poptávku naleznete luxusní byty, domy i apartmány v Chorvatsku také v našem portfoliu. Navíc vám k tomu přidáme spoustu tipů, kam v novém druhém bydlení u moře vyrazit.

Přečíst
Když investovat, tak do kvalitních nemovitostí
28. 6. 2023

Když investovat, tak do kvalitních nemovitostí

Nevíte, jak ochránit své peníze před stále vysokou inflací? Investujte do nemovitosti! V realitním světě se vám otevírají dveře širokému spektru investičních příležitostí – od útulných horských apartmánů, které v zimě ožívají světlem krbů, přes majestátní hotely, jež představují korunu městského luxusu, až po zámky, tiché svědky minulých věků, které stále drží svou noblesu a šarm. Vydat se lze také za hranice, kde objevíte exkluzivní nemovitosti v exotických destinacích, jež lákají svou neotřelou atmosférou a perspektivou nových trhů.

Přečíst
Loft versus mezonet: jaké jsou rozdíly a který je pro vás ten pravý?
15. 5. 2023

Loft versus mezonet: jaké jsou rozdíly a který je pro vás ten pravý?

Na první pohled tak podobné, ale přesto jiné. Lofty a mezonety jsou dva unikátní typy bydlení, které splňují různé potřeby a odpovídají odlišným preferencím. Hlavní rozdíly mezi nimi spočívají v prostorovém rozvržení, architektonickém stylu, historii a umístění. Při rozhodování mezi těmito možnostmi je třeba zvážit, jaké aspekty bydlení jsou pro vás nejdůležitější a zda odpovídají vašemu životnímu stylu. V tomto článku se podíváme na to, co jsou to lofty a mezonety, jak se od sebe liší a pro koho jsou vhodné. Těšit se můžete také na přehlídku našeho pestrého portfolia!

Přečíst