Komorní projekt Rezidence Pod Rybníčkem je dokončen. Ke koupi zbývá poslední byt

Exkluzivní projekt Rezidence Pod Rybníčkem se dočkal své kolaudace. V klidné městské části Praha-Suchdol vyrostlo 8 elegantních bytů s prémiovými standardy. Aktuálně je k dispozici už jen poslední jednotka! Noví majitelé by se měli stěhovat v průběhu léta. Prodej bytů exkluzivně zajišťuje naše realitní kancelář Luxent – Exclusive Properties.

Zdroj: Rezidence Pod Rybníčkem, Luxent

Developerský projekt Rezidence Pod Rybníčkem zahrnuje luxusní byty o dispozicích od 2+kk po 4+kk s obytnou plochou až 117 m2. Každá jednotka disponuje balkonem či terasou, dva z nich pak mají prostornou předzahrádku. Součástí jsou kromě parkovacích stání v podzemním podlaží také místnost pro kočárky a kola, technické zázemí, kotelna, úklidová komora a praktické sklepy.

„Poptávka po luxusních nemovitostech ani přes výkyvy na realitním trhu rozhodně neklesá. Moderní jednotky v Rezidenci Pod Rybníčkem si své nové majitele našly rychle. Aktuálně nám k prodeji zbývá poslední byt s obytnou plochou 79 m2, k němuž náleží terasa s předzahrádkou o velikosti 22 m2 a dva balkóny. Lidé totiž stále více touží po klidném bydlení v zeleni, ale přitom v dosahu všech výhod velkoměsta. Právě malebná část Prahy 6 je z tohoto pohledu ideálním místem, jelikož disponuje širokou škálou sociálního, kulturního i sportovního vyžití. Příjemnou atmosféru navíc dotváří okolní rodinné domy a krásná příroda. Přitom se exkluzivní byty nachází pouze deset minut od stanice metra,“ vysvětluje makléřka projektu z realitní kanceláře Luxent – Exclusive Properties Romana Čermáková.

Zdroj: Rezidence Pod Rybníčkem, Luxent

Architektonický návrh třípodlažní budovy, jenž respektuje okolní zástavbu, pochází z pera uznávaného českého architekta Jana Kasla. Interiéry navrhla designérka Olga Smolnikava, která kladla důraz na autenticitu přírodních materiálů a vysoké standardy. V bytech nechybí designové standardy koupelen, dřevěná plovoucí podlaha, dřevohliníková okna s izolačními trojskly či luxusní velkoformátová dlažba. Jednotky jsou také vybaveny podlahovým vytápěním a přípravou na předokenní žaluzie, ty podkrovní pak i klimatizací.   

Rezidence Pod Rybníčkem, Luxent

Zdroj: Rezidence Pod Rybníčkem, Luxent

Projekt Rezidence Pod Rybníčkem se nachází v nejstarší části Suchdola v blízkosti přírodních rezervací Údolí Únětického potoka a Tiché údolí. V okolí nechybí veškerá potřebná občanská vybavenost, jako jsou školy, lékárny, pošta, knihovna, restaurace a kavárny. Nedaleko se nachází také krytý bazén a stadion v areálu kampusu České zemědělské univerzity, který je přístupný i veřejnosti. Co se týče dopravního spojení, nedaleká autobusová zastávka umožňuje snadnou dostupnost na stanici metra A – Dejvická.

Rezidence Pod Rybníčkem, Luxent

Zdroj: Rezidence Pod Rybníčkem, Luxent

Spolu s portálem tvbydleni.cz vás zveme na video prohlídku tohoto developerského projektu, který spojuje moderní bydlení v Praze a zároveň atmosféru klidného venkova.

Zaujal vás projekt v útulné čtvrti Suchdol? Nebo sháníte jiné luxusní bydlení? Obraťte se na nás! Jsme specialisté na prodej luxusních bytů i moderních luxusních vil a domů. Rádi vám poskytneme konzultaci online nebo osobně v naší pražské realitní kanceláři zaměřené na exkluzivní nemovitosti Luxent – Exclusive Properties na adrese Pařížská 205/23, Praha 1 – Josefov, kde Vám rádi ukážeme i další luxusní nemovitosti z našeho portfolia.

Life & style

Novinky ze světa realit